جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳
۷۰ میلیارد ریال برنامه مدیریت پسماند برای شهرداری اردبیل تعریف شد
، حجت الاسلام محمد رضا سرداری ظهر سه شنبه در اولین کنفرانس ملی آلودگی محیط زیست تصریح کرد: این پروژ ها در قالب تفکیک زباله، تبدیل آن و راه اندازی ...

، حجت الاسلام محمد رضا سرداری ظهر سه شنبه در اولین کنفرانس ملی آلودگی محیط زیست تصریح کرد: این پروژ ها در قالب تفکیک زباله، تبدیل آن و راه اندازی کارخانه تبدیل تعریف شده است.

وی با بیان اینکه اجرای طرح تفکیک زباله  از اواخر سال گذشته طرح شده است، اضافه کرد: سرمایه گذار مشارکت کننده در حال احداث ساختمان و تجهیز کارخانه است.

به گفته حجت الاسلام سرداری قرار است با اجرای این طرح زباله تولیدی به کود تبدیل شده و وضعیت جمع آوری آن مطابق با متدهای روز باشد.

وی تاکید کرد: در صورت اجرا ۸۰ درصد از آلودگی ناشی از زباله شهری از بین خواهد رفت.

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل با بیان اینکه ۲۰ درصد باقی مانده باید با همکاری شهروندان رفع شود، ادامه داد: مدیریت محیط زیست به تلاش دستگاه ها و مشارکت شهروندان نیازمند است.

هشت پارک در اردبیل احداث می شود

حجت الاسلام سرداری یکی دیگر از برنامه های مجموعه شورای شهر برای بهود محیط زیست شهری اردبیل را توسعه فضاهای سبز عنوان کرد و افزود: در حال حاضر وسعت فضاهای سبز اردبیل ۳۱۵ هکتار است.

وی با بیان اینکه ۲۰ هکتار از این مقدار در سال گذشته احداث شده است، اضافه کرد: برای سال جاری نیز احداث ۳۰ هکتار پارک در نظر گرفته شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل تاکید کرد: احداث هشت پارک در مناطق کم برخوردار سطح شهر پیش بینی شده است.

وی افزود: علاوه بر این کاشت ۳۰ هزار اصله نهال نیز در سال جاری مقرر گردیده است./مهر

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری