جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳
انضباط مالی در شهرداری شیراز یک ضرورت است
شهردار شیراز، توجه به انضباط مالی را در مجموعه ای مانند شهرداری یک ضرورت دانست و گفت: اگر به این موضوع مهم آن گونه که باید توجه نشود کارها در ...

شهردار شیراز، توجه به انضباط مالی را در مجموعه ای مانند شهرداری یک ضرورت دانست و گفت: اگر به این موضوع مهم آن گونه که باید توجه نشود کارها در اساس با مشکل مواجه خواهد شد.

به گزارش ایرنا علیرضا پاک فطرت، یکشنبه درجمع معاونان و مدیران شهرداری افزود: آنچه که لازم است درهرمجموعه ای حاکم باشد برنامه ریزی دقیق و منسجم است که تحقق این مهم نیز نیازمند اشراف کامل برموضوع ها و داشتن نظم و انضباط است.

وی، دربخش دیگری ازسخنان خود، خواستار تشکیل حداقل دو سرای محله درهرمنطقه درسال جاری شد و گفت: می توان با اختصاص و پیش بینی یک مکان در پارک ها، محلی را برای همفکری و هم افزایی شهروندان ایجاد کرد.

پاک فطرت، افزایش نظارت برعملکرد بخش های مختلف شهرداری را امری ضروری دانست و گفت: تمام مدیران، مسوولان و کارکنان شهرداری شیراز موظفند که به بهترین شکل ممکن پاسخگوی تمام شهروندان و مراجعان باشند.

شهردارشیراز گفت: مسوولان و مدیران شهرداری همچنین باید ارتقای نظارت های عالی بر پروژه ها و فعالیت های مختلف شهرداری را مد نظر قراردهند و ضمن توجه به جایگاه ویژه نوسازی و زیباسازی در پروژه های عمرانی، تلاش کنند این موضوع مهم تحت الشعاع دیگر فعالیت ها قرار نگیرد.

وی، از شهرداران مناطق ۱۰ گانه شهر شیراز نیز خواست تا تمام توان خود و مجموعه تحت مدیریت خود را صرف روان سازی روند اجرای پروژه ها، آسان سازی امور شهروندان و شتاب بخشیدن به روند خدمات رسانی ها کنند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس