جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳
شهرداری بیرانشهر نمی‌تواند به مردم این شهر خدمت‌رسانی کند
علی سلیمانی صبح امروز در جمع خبرنگاران در خرم‌آباد اظهار کرد: یکی از مشکلات اساسی شهرداری بیرانشهر درآمدهای پایین این شهرداری است که این امر نیازمند توجه بیشتر مسئولان استان ...

علی سلیمانی صبح امروز در جمع خبرنگاران در خرم‌آباد اظهار کرد: یکی از مشکلات اساسی شهرداری بیرانشهر درآمدهای پایین این شهرداری است که این امر نیازمند توجه بیشتر مسئولان استان و ملی به ویژه مدیریت ارشد استان است.

وی با اشاره به اینکه درآمد ماهیانه این شهرداری ۱٫۵ میلیون تومان است، افزود: متاسفانه هزینه این سازمان در بیرانشهر خرم‌آباد ماهیانه بالای ۲۵ میلیون تومان است.

سلیمانی عنوان داشت: درآمد سال گذشته این شهرداری ۱۸ میلیون بوده است که با این درآمد نمی‌توان به مردم این بخش خدمات ارائه داد.

شهردار بیرانشهر خرم‌آباد ادامه داد: در سال گذشته ۱۸۰ میلیون تومان اعتبار عمرانی این شهر بوده است که تنها ۱۵۶ میلیون تومان تحقق پیدا کرده است.

وی تصریح کرد: از این اعتبار تحقق یافته ۱۲۶ میلیون تومان به آسفالت معابر و خیابان‌ها اختصاص یافته است و مابقی این اعتبار برای غسالخانه این شهر هزینه شده است.

این مسئول متذکر شد: تنها خدماتی که ما می‌توانیم به مردم این شهر با این درآمد اندک ارائه دهیم، نظافت سطح شهر است، این در حالی است که مردم از ما انتظارات بیشتری دارند.

سلیمانی بیان داشت: با وجود اینکه بیرانشهر ۱۲۰ شهید تقدیم انقلاب کرده است، اما متاسفانه وضعیت گلزار شهدای این شهر بسیار نامناسب است.

شهردار بیرانشهر خرم‌آباد تصریح کرد: شهرداری بیرانشهر با این وضعیت نمی‌تواند به مردم این شهر خدمت‌رسانی بهتری داشته باشد./فارس

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری