جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳
۶۵ درصد اعتبارات سال ۹۳ شهرداری آمل عمرانی است
خسرو ابراهیم‌زاده در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در آمل اظهار کرد: نگاه شورای اسلامی شهر آمل در دوره چهارم، معطوف به یک خیابان خاص نیست. وی افزود: تعریض خیابان امام رضا ...

خسرو ابراهیم‌زاده در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در آمل اظهار کرد: نگاه شورای اسلامی شهر آمل در دوره چهارم، معطوف به یک خیابان خاص نیست.

وی افزود: تعریض خیابان امام رضا (ع) که بیش از۳۰ سال از تعریض آن می گذرد مورد توجه شورا بوده و با طرح جدید و پیگ ری آن، امسال خیابان اتصالی از ابتدای کوچه رحیمی تا بلواربسیج ایجاد خواهد شد.

ابراهیم زاده گفت: در بلوار بزرگ امام رضا (ع)، بلوار نیمه کاره شهید قاسمی که تاثیر بسیار زیادی در کاهش بار ترافیکی در بلوار امام رضا دارد، امسال تکمیل و بهره برداری شود.

رئیس شورای اسلامی شهر آمل، همسان سازی پیاده روها در بلوار امام رضا (ع)، بلوار شیخ فضل الله نوری، ساماندهی حاشیه رودخانه هراز برای ایجاد منطقه زیبای گردشگری، ایجاد چهار پارک جدید محله و ایجاد معماری سنتی و تاریخی متناسب با شهر آمل برای ورودی شهر آمل و خیابان های شرقی و غربی شهرداری و ورودی آستانه مبارکه امامزاده ابراهیم(ع) را از مهم ترین برنامه های در حال پیگیری و قابل اجرای شهرداری در سال جاری اعلام کرد.

ابراهیم زاده با بیان اینکه در دوره چهارم شورای اسلامی شهر، نیروهای جوان، متخصص و با تجربه برای خدمت رسانی به شهروندان آملی در کنار هم قرار گرفتن و باید به آنان در این دوره فرصت داد و اعتماد کرد، خاطرنشان کرد: بهبود فضای شهر و ارتقا سطح خدمات شهری نیازمند تلاش، ارتباط و مشارکت شهروندان شهر با مجموعه اعضای شورا و شهرداری است.

وی به بودجه تصویبی ۸۷۰ میلیارد ریال این شورا برای شهرداری آمل و سازمان های وابسته شهرداری در امسال اشاره کرد و گفت: در بودجه امسال ۶۵ درصد اعتبارها مربوط به بخش های عمرانی و بقیه جاری است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس