جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳
گام های بزرگ شهرداری کرمان ، افق مثبتی را برای شهر رقم می زند
پروژه های مشارکتی شهرداری علاوه بر اینکه تسهیل کننده شرایط اقتصاد مقاومتی است در ابعاد کارآفرینی ، جذب سرمایه ، ایجاد اشتغال و مهمتر در عمران شهری، حل مشکلات ترافیکی ...
پروژه های مشارکتی شهرداری علاوه بر اینکه تسهیل کننده شرایط اقتصاد مقاومتی است در ابعاد کارآفرینی ، جذب سرمایه ، ایجاد اشتغال و مهمتر در عمران شهری، حل مشکلات ترافیکی و زیبا سازی شهری و ایجاد رفاه برای شهروندان نقش های اساسی ایفا می کند.
فرماندار کرمان این مطلب را پس از بازدید چند ساعته به همراه شهردار کرمان و تعدادی از معاونین شهردار و فرماندار از برخی پروژه های شهری اظهار داشت.
محمد علی توحیدی ضمن تبریک فرا رسیدن ایام ولادت حضرت علی(ع)و ایام ماه رجب اظهار داشت:به راستی که  پروژه هایی که توسط شهرداری انجام شده است گام های بزرگی است که  با دستان خالی انجام شده است.
فرماندار کرمان روند انجام کارهای مشارکتی در شهرداری کرمان را خوب ارزیابی و تصریح کرد: خوشبختانه در پروژهای شهرداری چه پروژه های مشارکتی و چه سایر پروژه ها تمام جوانب کار اعم از انتفاع بخش خصوصی ، رفع معضلات ترافیکی ، ایجاد رفاه برای شهروندان و زیبا سازی شهر در نظر گرفته شده است که همین دید همه جانبه،  حرکت و اقدام بزرگی است.
توحیدی با اشاره به اینکه شهرداری در اجرای پروژه های مشارکتی توجه کافی به اصل ۴۴ قانون اساسی و دیدگاه های استاندار محترم داشته ، توانسته تسهیل کننده شرایط اقتصاد مقاومتی باشد ، علاوه بر اینکه در ابعاد کارآفرینی ، جذب سرمایه گذار، اشتغال زایی عمران شهری و حل معضلات شهرنیز نقش آفرینی نموده است .
فرماندار کرمان با اشاره به پروژه هایی از قبیل بلوار کوثر، گودال خشت مال ها ، سیتی سنتر وکیل ، پارکینگ های طبقاتی در گرفته شده در بافت قدیم ،تقاطع های غیر همسطح در حال ساخت و تازه به اتمام رسیده ، اظهار داشت : اجرای این پروژه ها نشان دهنده نیازسنجی و سیاستگذاری بسیار خوب شهرداری و شوراست که باید گفت آثار ملموس آن ۴ یا ۵ سال آینده در شهر کرمان به وضوح مشاهده می شود.
فرماندار کرمان هماهنگی و حمایت شورا و پیگیری و حساسیت استاندار محترم در اجرای پروژه های مرکز استان را سبب دلگرمی بیشتر مدیران شهرداریدانست .
توحیدی همچنین تأکید کرد: از آنجاکه مرکز استان مکانی است که به تمام هم استانی ها خدمات بهداشتی درمانی و اداری ارائه می نماید توسعه و زیباسازی آن در بالاترین درجه اهمیت قرار دارد.بدین منظور فرمانداری نیز به دنبال تامین برخی منابع مالی برای شهرداریست .
فرماندار کرمان با اشاره به اینکه شهرداری یک دستگاه درآمد هزینه ای است افزود: از آنجاکه بخشی از درآمدهای شهرداری ها از محل پرداخت عوارض شهروندان در صنوف مختلف تأمین می گردد توجه شهروندان به پرداخت این عوارض می تواند سرعت اجرای پروژه های شهری را دو چندان نماید.
وی همچنین ضمن بیان اینکه متأسفانه پایین ترین حجم پرداخت عوارض توسط شهروندان در بین شهرها در کرمان وجود دارد ، از شهروندان خواست تا شهرداری را در اجرای بهتر پروژه های شهری یاری نماید.
توحیدی ادامه داد: امیدواریم شهروندان، شورای محترم شهر و سایر دستگاه ها،  شهرداری را در ساختن شهری که در شان کرمانی هاست یاری نمایند.
فرماندار کرمان به ارامستان جدید شهر کرمان اشاره کرد و گفت: شهرداری سرمایه عظیمی را در ساخت این پروژه بکارگرفته و خوشبختانه در اجرای آن آینده نگری دقیقی انجام داده  است.
وی به ۳۰۰ وظیفه متنوع شهرداریها اشاره کرد و در پایان از زحمات شهردار محترم و همه پرسنل شهرداری بویژه نیروهای خدماتی ، پاکبانان عزیز و پرسنل عمرانی شهرداری تقدیر نمود.
گفتنی است فرماندار و هیأت همراه برخی پروژه های عمرانی و مشارکتی شهرداری  ، از جمله گودال خشت مال ها ، سیتی سنتر وکیل ، پروژه گلبازخان ، پارکینگ طبقاتی کوچه ۱۲ خیابان شریعتی ، پارکینگ طبقاتی پشت مسجدالرسول(ص)، پروژه مشارکتی خیابان میرزا رضا ، پارکینگ طبقاتی شورخانه ، مجتمع تجاری آفتاب در ابتدای خیابان شهید باهنر ، مجتمع تجاری و پارکینیگ طبقاتی بومرنگ، ساختمان جدید در حال احداث شهرداری ، طرح تله کابین شهر کرمان ، بازار بزرگ صنعت ساختمان ، تقاطع های غیر همسطح و محل احداث کمربند سبزشهر و آرامستان جدید  رامورد بازدید قرار دادند .
منبع: روابط عمومی شهرداری کرمان
Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس