جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳
سازمان همیاری شهرداری با جذب سرمایه‌گذار فعالیت‌های خود را توسعه دهد
منوچهر حبیبی امشب در جلسه شهرداران استان قزوین که با محوریت تودیع و معارفه مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری قزوین در سالن مدیریت بحران استانداری قزوین برگزار شد، اظهار کرد: یکی ...

منوچهر حبیبی امشب در جلسه شهرداران استان قزوین که با محوریت تودیع و معارفه مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری قزوین در سالن مدیریت بحران استانداری قزوین برگزار شد، اظهار کرد: یکی از موضوعاتی که در حوزه مدیریت وجود داشته و تأثیر زیادی روی عملکرد حوزه‌های مختلف دارد، تغییراتی است که در این حوزه رخ می‌دهد و به تبع آن بسیاری از مسائل دست‌خوش تغییر و تحول می‌شود.

وی افزود: با تغییر مدیر هر دستگاه اجرایی طبیعی است که به دلیل برنامه‌ریزی‌های جدید مسائلی متفاوت نسبت به آن چه که در گذشته پیگیری می‌شد، در دستور کار آن دستگاه اجرایی قرار گیرد.

معاون امور عمرانی استانداری قزوین اضافه کرد: اما نکته‌ای که در این تغییر مدیریت‌ها باید مد نظر همه مسئولان قرار گیرد این است که نباید فراموش کنیم دوره مدیریتی دوره‌ای کوتاه است.

حبیبی ادامه داد: بنابر این در این مدت کوتاه باید سعی کنیم با تمام وجود و بدون منت به مردم خدمت کنیم زیرا این تنها راهی است که می‌توانیم از طریق آن یاد و خاطره‌ای خوش از دوران مدیریتی خود در اذهان مردم برجای بگذاریم.

وی با اشاره به ماهیت سازمان همیاری شهرداری و فعالیت‌های این سازمان عنوان کرد: سازمان همیاری شهرداری یکی از سازمان‌های برتر و موفق کشور به شمار می‌رود که در دوران فعالیت خود توانسته با جذب سرمایه‌گذاران، پروژه‌های خوبی را عملیاتی کند.

معاون امور عمرانی استانداری قزوین تصریح کرد: با توجه به کارنامه موفقی که سازمان همیاری شهرداری دارد امیدواریم همواره در امور محوله موفق عمل کرده و با جذب سرمایه‌گذار برای اجرای پروژه‌های مجموعه مدیریت شهری فعالیت‌های خود را توسعه دهد.

حبیبی با اشاره به معارفه مدیرعامل جدید سازمان همیاری شهرداری قزوین گفت: برای انتخاب مدیرعامل جدید سازمان همیاری پس از استماع نظرات و پیشنهادات شهرداران و کارشناسان امر علی فرج‌زاده‌ها برای انتصاب در این سمت پیشنهاد شد.

وی بیان کرد: پس از رأی گیری از اعضای هیئت‌مدیره علی فرج‌زاده‌ها به عنوان مدیرعامل جدید سازمان همیاری شهرداری قزوین انتخاب شد که امیدواریم در این سمت اقدامات ارزشمندی برای رشد و تعالی استان انجام دهد.

معاون امور عمرانی استانداری قزوین با اشاره به انتظاراتی که از مدیرعامل جدید سازمان همیاری شهرداری قزوین می‌رود، خاطرنشان کرد: از وی انتظار می‌رود برنامه‌های خود در این سمت جدید را در نخستین فرصت ارائه دهد تا با برنامه‌ریزی و هماهنگی‌ها با دیگر سازمان‌های مرتبط فعالیت‌های شارمان همیاری شهرداری قزوین به بهترین شکل ممکن انجام شود.

حبیبی با بیان اینکه فرج‌زاده‌ها در مسئولیت‌های قبلی خود موفق عمل کرده است، عنوان کرد: وی در مسئولیت‌های قبلی خود بسیار موفق عمل کرده است به گونه‌ای که با نگاهی به کارنامه عملکردی او در گذشته درمی‌یابیم انتخاب خوبی صورت گرفته است.

وی ضمن تقدیر از خدمات سه ساله مجتبی رحیمی مدیرعامل سابق سازمان همیاری شهرداری قزوین تصریح کرد: امیدواریم با انتصاب آقای فرج‌زاده‌ها به عنوان مدیرعامل جدید سازمان همیاری شهرداری قزوین، این سازمان دوران موفقی را در پیش‌رو داشته باشد.

گفتنی است؛ فرج‌زاده‌ها بیش از ۱۲ سال عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان قزوین، ۹ سال عضو شورای مرکزی نظام مهندسی کشور و مدتی نایب رئیس این سازمان بوده و شش سال نیز مدیر یکی از کارخانه‌ها در شهر صنعتی البرز بوده است.

یادآور می‌شود، مجتبی رحیمی نیز به عنوان مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان قم منصوب شد.

/فارس

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس