جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳
خدمات ارائه شده از سوی شهرداری اردبیل باید بروز شود

شهردار اردبیل با اشاره به تنوع خدمات در مجموعه شهرداری گفت: خدمات ارائه شده از سوی شهرداری اردبیل باید بروز و مدرن باشد.

Print Friendly, PDF & Email

 صدیف بدری شامگاه سه شنبه در مراسم تجلیل از بازنشستگان و کارگران شهرداری اردبیل همزمان با هفته کار و کارگر در اردبیل اضافه کرد: هم اکنون بیش از ۳۰۰ نوع خدمات از سوی شهرداری به شهروندان ارائه می شود که این خدمات بحث های حقوقی تا برنامه های فرهنگی را شامل می شود.

وی کسب رضایت شهروندان را نیازمند خدمات رسانی مدرن دانست و متذکر شد: چون تنوع کار و خدمات زیاد بوده و گسترده است، باید برای دستیابی به نتیجه مطلوب تدارکات و برنامه های ویژه ای اعمال شود.

شهردار اردبیل تصریح کرد: در این راستا باید در بحث املاک، طرح تفصیلی، حمل و نقل عمومی، صدور پردانه، جمع آوری زبالع و… بروز باشیم چراکه روش های سنتی و قبلی پاسخگوی نیازهای شهروندان نخواهد بود.

وی با بیان اینکه اگر در سایر نهادها کارهای روزمره یک روز عقب بیافتد، زیاد به چشم نخواهد آمد، متذکر شد: اما تصور کنید اگر یک روز زباله جمع آوری نشود و یا بخش حمل و نقل عمومی تعطیل شود، چه اتفاقی می افتد.

بدری با اشاره به اهمیت خدمات ارائه شده در شهرداری اردبیل، از برنامه ریزی شورا و شهرداری برای ارتقاء خدمات کیفی و نیز کسب رضایت شهروندان در برنامه های پنج ساله مصوب خبر داد.

وی با اشاره به برنامه های اجرا شده در زمینه فرهنگی و ورزشی در این نهاد بویژه توسعه ورزش همگانی در اردبیل عنوان کرد: هم اکنون شهرداری اردبیل تنها دایه دارورزش استان است.

شهردار اردبیل با اشاره به صعود تیم فوتبال شهرداری اردبیل به رقابت های لیگ دسته یک کشوری برای اولین بار در تاریخ ورزش استان تاکید کرد که تیم های پایه شهرداری اردبیل نیز هم اکنون در رقابت های کشوری و لیگ برتر حضور دارند.

وی همچنین با اشاره به افزایش بودجه رفاهی کارکنان، کارگران و بازنشستگان شهرداری اردبیل در سال جاری یادآور شد: بودجه رفاهی در قالب تفریحی، رفاهی، نقدی و غیرنقدی به مناسبت های ویژه، تخفیف صدور پروانه، بهداشت و درمان و… تدارک دیده شده است.

بدری با بیان اینکه امسال به طور متوسط برای هر یک از کارکنان و کارگران مبلغ ۵۰ میلیون ریال در نظر گرفته شده است، افزود: ۲۰ میلیاون ریال از این مبلغ به صورا مستقیم و ۳۰ میلیون ریال به صورت تخفیفات در نظر گرفته شده است.

رئیس شورای شهر اردبیل نیز در این مراسم به اشاره به خدمات ارائه شده از شوی شورا و شهرداری متذکر شد: همچنان شورا تاکید دارد که این خدمکات نسبی بوده و باید در بحث کیفی و کمی افزایش یابد.

حجت الاسلام محمدرضا سرداری با بیان اینکه جامعه در سایه تلاش کارگران به مقصد اصلی که توسعه و رشد و پیشرفت است، دست می یابد، گفت: عنصر آگاهی و دانش نیاز اصلی در دستیابی به مقصد نهایی است و به نتیجه رسیدن در دو عنصر مدیون کار و تلاش است.

وی با اشاره به خدمات ارائه شده از سوی شهرداری و تلاش برای کسب رضایت شهروندان، قدردانی از زحمات کارگران و بازنشستگان را یک ضرورت خواند و بیان داشت: شورای شهر برنامه های مبسوطی با توجه به بودجه سال جاری برای افزایش رفاه کارکنان و کارگران مصوب کرده است./مهر

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس