جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳
پاداش مدیران و کارکنان شهرداری رشت پرداخت شده است
کریم سرپرست در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رشت، با اشاره به دریافت پاداش سالیانه توسط شهردار و مدیران شهرداری رشت، اظهار کرد: این پاداش‌ها بر اساس بودجه سال 92 شهرداری ...

کریم سرپرست در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رشت، با اشاره به دریافت پاداش سالیانه توسط شهردار و مدیران شهرداری رشت، اظهار کرد: این پاداش‌ها بر اساس بودجه سال ۹۲ شهرداری است.

وی با اشاره عضویت شهردار در ۱۲ سازمان تابعه شهرداری، افزود: به استناد ماده ۲۶ آیین نامه استخدامی شهرداری های کشور مصوب ۱۲ آبان ۵۸ و تبصره ذیل آن وماده ۳۷ آیین نامه استخدامی کارکنان شهرداری‌های کشور مصوب ۱۵ آبان ۸۱ پرداخت پاداش و عیدی سالانه به پرسنل شهرداری همانند سالیان گذشته و بر اساس قانون برای تقدیر از زحمات یکساله کارکنان صورت گرفته است.

معاون اداری و مالی شهرداری رشت تصریح کرد: در سال گذشته نیز وفق بودجه مصوب سال ۹۲ در دو کد ۱۰۲۱۱ خدمات اداری و ۱۰۲۱۱خدمات شهری انجام پذیرفته است.

سرپرست با بیان اینکه  پاداش ویژه‌ای به مدیران شهرداری به جز پاداش پرداخت به کارکنان اعمال نشده است، گفت: پرداختی با عنوان پاداش ویژه به مدیران صحیح نیست.

وی تصریح کرد: شهرداری آمادگی دارد در راستای شفاف سازی اسناد مالی مربوط به پاداش های پرداختی را در اختیار سازمان ها و نهادهای نظارتی قرار دهد.

معاون اداری و مالی شهرداری رشت گفت: شهردار رشت به دلیل عضویت در ۱۲ سازمان تابعه شهرداری و از آن محل‌ها پاداش دریافت کرده که بر اساس قانون است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری