جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳
سهم درآمدهای پایدار شهرداری افزایش می یابد
معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران گفت:سهم درآمدهای پایدار در بخش نقدی بودجه شهرداری تا پایان امسال بیش از 40 درصد خواهد شد .به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری ...

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران گفت:سهم درآمدهای پایدار در بخش نقدی بودجه شهرداری تا پایان امسال بیش از ۴۰ درصد خواهد شد .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری تهران، سید دادوش هاشمی افزود: افزایش منابع مالی پایدار در شهر تهران کمک بسیاری به سرعت بخشیدن در اجرای طرح ها و پیشرفت توأم با عدالت پایتخت کرده است.
وی با بیان اینکه شهرداری افزایش درآمدهای پایدار خود را بر اساس طرح جامع درآمدهای پایدار و مصوبه شورای اسلامی شهر تهران دنبال می کند گفت: تا سال ۸۴، حدود ۸۵ درصد از درآمدهای نقدی شهرداری تهران از محل فروش تراکم و درآمدهای ناپایدار تأمین می شد که این رقم اکنون به کمتر از ۶۰ درصد رسیده است.
هاشمی افزود: تلاش داریم که درآمدهای ناپایدار را کاهش دهیم چراکه معتقدیم برای پیشرفت پایدار شهر به توسعه درآمدهای پایدار نیاز داریم.
وی گفت: تا سال ۸۴ ، فقط ۱۵ درصد از درآمدهای نقدی شهرداری تهران از محل درآمدهای پایدار تأمین می شد اما این رقم تا پایان سال گذشته به حدود ۴۰ درصد رسیده است.
هاشمی با اشاره به مشکلات درآمدی شهرداری ها ابراز امیدواری کرد با همیاری دولت و پرداخت آن، سهم عوارض متمرکز و هچنین مطالبات شهرداری ها از دستگاههای دولتی به شهرداری ها، روند توسعه ای شهر با اخلال مواجه نشود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری