جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳
مدیران شهرداری کرمان پیشنهادات زیادی برای پُست‌های دولتی دارند
 ابوالقاسم سیف‌اللهی پیش از ظهر امروز در آیین تودیع و معارفه مدیرعامل سابق و جدید سازمان فناوری و اطلاعات شهرداری کرمان اظهار داشت: مدیران شهرداری کرمان را برای بسیاری از پست‌های ...

 ابوالقاسم سیف‌اللهی پیش از ظهر امروز در آیین تودیع و معارفه مدیرعامل سابق و جدید سازمان فناوری و اطلاعات شهرداری کرمان اظهار داشت: مدیران شهرداری کرمان را برای بسیاری از پست‌های متعدد مدیریتی در استان پیشنهاد داده‌اند که این امر نشان از صلاحیت و توانمندی این افراد دارد.

وی بیان داشت: با توجه به نیاز شهرداری کرمان به تجربیات و توانمندی‌های مدیران این مجموعه با انتقال بعضی از آنها به سایر دستگاه‌ها موافقت نشد.

شهردار کرمان افزود: مدیرعامل سازمان فناوری و اطلاعات شهرداری باید تخصص، صلاحیت و مهارت داشته باشد و برای انتخاب مدیرعامل سازمان فناوری شهرداری کرمان مذاکرات زیادی صورت گرفت که پس از بررسی و صحبت با افراد متعدد مرتضی عرب‌نژاد با توجه به سوابق کاری برای این سمت انتخاب شد.

سیف‌اللهی همچنین خواستار تعامل و همکاری هر چه بیشتر مدیرعامل جدید سازمان فناوری شهرداری کرمان با مدیران و معاونان این نهاد و سایر دستگاه‌های اجرایی شهر کرمان شد.

مدیرعامل جدید سازمان فناوری و اطلاعات شهرداری کرمان در این مراسم ابراز امیدواری کرد با حمایت‌ها و همکاری مدیران شهرداری گام‌های مثبت و مؤثری در حوزه فناوری و اطلاعات شهرداری برداشته شود.

همچنین مدیرعامل سابق سازمان فناوری و اطلاعات شهرداری کرمان در این مراسم ضمن تشکر از تعامل و همکاری خوب مدیران شهرداری با این سازمان طی سال‌های گذشته اظهار داشت: در این مدت نرم‌افزارهای جدیدی در شهرداری کرمان اجرا شد و تعدادی از آنها نیز که در مسیر اجرا هستند با حضور مدیرعامل جدید تکمیل می‌شوند.

یدالله عرب‌نژاد با قدردانی از تلاش‌ها و حمایت‌های شهردار کرمان گفت: در این مدت تجارب زیادی را از مدیران شهرداری کرمان فرا گرفتم که امیدوارم این تعاملات ادامه یابد.

به گزارش فارس، مرتضی عرب‌نژاد به عنوان مدیرعامل جدید سازمان فناوری و اطلاعات شهرداری کرمان معرفی شد و از زحمات یدالله عرب‌نژاد مدیرعامل سابق این سازمان تجلیل به عمل آمد.

مرتضی عرب‌نژاد پیش از این در دفتر ارتباطات فناوری اطلاعات و ارتباطات استانداری کرمان مشغول به فعالیت بوده است./فارس

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس