جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳
۸۰ درصد نیروهای شهرداری گلپایگان را کارگران تشکیل می دهند
، در آيين تجليل از كارگران نمونه شهرداري گلپايگان كه شامگاه پنجشنبه در سالن آموزشي آتش نشاني و خدمات ايمني برگزار شد، محمود بخشي ضمن قدرداني از تلاش كارگران زحمت ...

، در آیین تجلیل از کارگران نمونه شهرداری گلپایگان که شامگاه پنجشنبه در سالن آموزشی آتش نشانی و خدمات ایمنی برگزار شد، محمود بخشی ضمن قدردانی از تلاش کارگران زحمت کش شهرداری بیان داشت: شما کارگران در همه بخش ها با حضور خود یک خدمت بی انتها انجام می دهید و بسیاری از شما در کار خود در خدمت رسانی به مردم درنگ را جایز نمی دانید.

وی با بیان اینکه من دست شما کارگران را می بوسم، افزود: باید همه روزهای سال متعلق به شما باشد و مردم باید بدانند همه کارهایی که در شهر انجام می شود، با دستان پرتوان شما کارگران به سرانجام می رسد.

شهردار گلپایگان تصریح کرد: شما کارگران در اوقات خواب و استراحت مردم، در هوای سرد، برفی، بارانی و هوای گرم مشغول فعالیت هستید و برای پاکیزگی شهرمان تلاش می کنید.

بخشی در ادامه اظهار داشت: من برای شما کارگران احترام قائلم و از اینکه در گوشه خیابان سفره نان تان را پهن می کنید، به شما افتخار می کنم.

شهردار گلپایگان با بیان اینکه ۸۰ درصد نیروهای شهرداری را کارگران تشکیل می دهند و از دیدگاه ما همه آنها نمونه هستند، افزود: امشب در این مراسم از کارگرانی که خدمات برجسته و تلاش مضاعف داشته اند، تجلیل می شود.

محمود بخشی ضمن تجلیل از خدمات کارگران بیان داشت: ما به دنبال کارهای رفاهی برای شما کارگران هستیم که اوقات خوبی را در کنار خانواده داشته باشید، به همین منظور با ارسال لایحه ای به شورای اسلامی شهر، از آنها درخواست شد به پاس زحمات کارگران زحمت کش شهرداری، اردوهای تفریحی زیارتی به همراه خانواده برای آنان درنظر گرفته شود تا انگیزه کار برای کارگران تقویت شود.

وی در پایان با قدردانی از کلیه پرسنل خدوم و کارگران زحمت کش شهرداری گلپایگان بیان داشت: درب اتاق من همیشه به روی شما باز است، در صورت بروز هر مشکلی، من گوش شنوای شما هستم.

به گزارش خبرنگار مهر، در پایان این آیین از بین ۱۰۰ کارگر شهرداری گلپایگان از ۱۴ نفر کارگر نمونه با اهدای لوح و هدایا تجلیل شد./مهر

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس