جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۱
فراخوان دومین جشنواره ملی یادمان های شهری مشهد منتشر شد
فراخوان دومین جشنواره ملی یادمان های شهری كه همزمان با جشن های میلاد حضرت امام رضا(ع) 5 تا 20 آبانماه سال جاري توسط مديريت امورهنری شهرداری مشهد برگزار خواهد شد ...

فراخوان دومین جشنواره ملی یادمان های شهری که همزمان با جشن های میلاد حضرت امام رضا(ع) ۵ تا ۲۰ آبانماه سال جاری توسط مدیریت امورهنری شهرداری مشهد برگزار خواهد شد ،‌ منتشر گردید

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران مشهد به نقل از روابط عمومی معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد ، مدیر امور هنری این شهرداری هدف از برپایی این جشنواره را ایجاد ترغیب وتشویق در بین هنرمندان ،به ویژه هنرمندان مجسمه ساز به طراحی وخلق یادمان های شهری متناسب با فضای معنوی شهر مشهد عنوان کرد .

هادی مظفری تصریح کرد: محوریت این جشنواره “هنر،زندگی،معنویت” می باشد و با رویکردهایی نظیر طراحی آثارحجمی متناسب با فضای شهری ومعماری مشهد و همچنین متناسب با بافت فرهنگی ومذهبی این شهر به فراخوان گذارده شده است .

وی گفت: علاقمندان می توانند با تکمیل فرم ثبت نام وارائه یک قطعه عکس پرسنلی خود صرفا از تاریخ ۴ الی ۷ شهریور۱۳۹۱ و با مراجعه به دبیرخانه تهران، درجشنواره شرکت نموده و در زمان ثبت نام می بایست تصاویر آثار پیشنهادی را برروی لوح فشرده ارائه نمایند.

نحوه انتخاب آثار و دیگر موارد لازم برای شرکت در این جشنواره در متن فراخوان موجود است و به پنج اثر برگزیده بنا به رای هیات داوران جوایزی اهدا خواهد شد .

هادی مظفری تاکید کرد : به هنرمندانی که اثارشان به نمایشگاه راه می یابد،گواهی شرکت به همراه مبلغ دومیلیون ریال کمک هزینه شرکت درنمایشگاه پرداخت می شود.

یادآوری می شود:مشهد از بین آثار برتر و راه یافته به نمایشگاه ، بعد از انجام سفارش و قرارداد، جهت اجرا در فضای شهری مشهد استفاده خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری