جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
۲۰۰ میلیارد تومان برای پرداخت بدهی شهرداری تهران به پیمانکاران
رییس کمیسون بودجه شورای شهر تهران گفت: تسویه پروژه های شهری از طریق فروش املاک توسط شهرداری قانونی است. علیرضا دبیر رییس کمیسون بودجه شورای شهر تهران  گفت: برای  بدهی شهرداری به ...
رییس کمیسون بودجه شورای شهر تهران گفت: تسویه پروژه های شهری از طریق فروش املاک توسط شهرداری قانونی است.

علیرضا دبیر رییس کمیسون بودجه شورای شهر تهران  گفت: برای  بدهی شهرداری به پیمانکاران درتبصره بودجه سال ۹۳ مبلغی گذاشته شده که طبق آن ۲۰۰ میلیارد تومان برای باز پرداخت بدهی به پیمانکاران قرار داده شده است.

 وی افزود: تبصره ای دیگر نیز گذاشته شده که قبل از هرعملکردی در این زمینه باید به کمیسیون بودجه شورای شهراطلاع داده شود همچنین وی تاکید کرد شهرداری هر زمانی که توانایی مالی داشته باشد باید بدهی خود را بپردازد.

رییس کمیسیون بودجه شورای شهر تهران در خصوص تسویه پروژه های شهری از طریق فروش املاک تصریح کرد: قانون به شهرداری اجازه داده که هزینه پروژه های شهری خود را از طریق فروش املاک بپردازد و در درآمدها نیز کدپروژه هایی به اسم فروش املاک یا فروش تراکم مجاز تعریف شده است.

دبیر تاکید کرد: کدهای درآمدی را وزارت کشور داده و بر اساس آن شهرداری از طریق فروش املاک پروژه های خود را تسویه می کند.

وی ضمن بیان اینکه مبلغ ۱۶۰۰ میلیاردی بودجه سازمان فرهنگی هنری و معاونت اجتماعی شهرداری کم است، گفت: با توجه به اینکه در حال حاضر سازمانها و شرکتهای وابسته به شهرداری را بررسی کرده و از جلسات داخلی شهرداری خبر دارم، نیروی جدیدی وارد این سازمانها نشده  و در صورت استخدام جدید در واقع کار خلافی صورت گرفته که پیگیری خواهد شد.

معصومه آباد عضو شورای شهر تهران نیز در خصوص بودجه ۱۶۰۰ میلیاردی معاونت اجتماعی و سازمان فرهنگی هنری شهرداری گفت: برنامه درست داشتن مهم است و نه میزان بودجه. در واقع برنامه ای که برای بودجه داریم باید اثر بخش باشد و بتواند مشکلات فرهنگی را حل کند.

وی ادامه داد:  بازخورد فعالیت های فرهنگی شهرداری هم عملکرد آنهاست و اگر عملکر خوبی داشته باشد یقینا این بودجه کارساز و نتیجه بخش بوده است.

منبع: شهرخبر

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس