جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
ازدست دادن کار در شهرداری به دلیل ازدواج
با سلام وادب واحتراماینجانب طیبه قهرمانی کوشان فرزند نصیر دارای مدرک تحصیلی کارشناسی جغرافیا(برنامه ریزی شهری)  نزدیک به یک دهه سابقه فعالیت و تجارب ارزنده در شهرداری قروه درجزین شهرستان ...

با سلام وادب واحترام
اینجانب طیبه قهرمانی کوشان فرزند نصیر دارای مدرک تحصیلی کارشناسی جغرافیا(برنامه ریزی شهری)  نزدیک به یک دهه سابقه فعالیت و تجارب ارزنده در شهرداری قروه درجزین شهرستان رزن استان همدان ،هلال احمرو…  به دلیل پاره ای از مسائل در استان البرز سا کن شده  ودر حال حاضر علارغم جستجوی فراوان برای شغل خود متاسفانه بیکار هستم.
نیاز مبرم اینجانب به شغل با توجه به تجربه وتعهد در یکی از بخشهای مربوطه وعلی الخصوص در شهرداری های منطقه می باشد.
به استحضار میرسانم همسر اینجانب نیز دارای شغل پاره وقت می باشد ودر خانه ایی کوچک واستیجاری زندگی می کنیم که حقوق همسرم حتی کفاف اجاره خانه را هم نمی دهد وبا مشکلات عدیده مالی روبرو هستیم که منجر به مقروض شدن به دوستان وبرخی بانکها شده ایم.
با روند فعلی  وبیکاری  اینجانب  وشرایط زندگی، حتی باعث به وجود آمدن مشکلات روحی وروانی شده ام که درخواست عاجل وتوجه به مشکلات حقیر وتداوم خانواده ایی تازه تاسیس وانشاءالله پایدار ذیل توجهات حضرت ولی عصر(عج) و مسئولین خدوم جمهوری اسلامی ایران می باشم.
باشد در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به سال(اقتصاد وفرهنگ با عزم ملی ومدیریت جهادی)نامگذاری شده بتوانیم گامی هرچند کوتاه در راستای فرامین ایشان  برداریم.
قبلا از حسن توجه حضرتعالی وتمامی مسئولین زحمتکش نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کمال تشکر وقدر دانی رادارم.
                                                                                                                                 ومن الله توفیق       طیبه قهرمانی کوشان  ۷/۲/۹۳
آدرس :گوهردشت –خیابان داریوش

 طیبه قهرمانی کوشان <ghahremani.somayeh61@gmail.com>

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری