جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳
درآمد پایدار برای شهرداری اردبیل ایجاد شود
حجت الاسلام محمدرضا سرداری در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در اردبیل، با بیان اینکه رسیدن به درآمد پایدار از مهمترین برنامه های شورا و شهرداری در انجام بهتر کارها ...

حجت الاسلام محمدرضا سرداری در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در اردبیل، با بیان اینکه رسیدن به درآمد پایدار از مهمترین برنامه های شورا و شهرداری در انجام بهتر کارها و ارائه خدمات مطلوب است، اظهار کرد: ما اگر به درآمد پایدار دست پیدا کنیم توسعه شهر تضمین شده و برنامه ریزی های شهرداری نیز به موقع محقق می شود.

وی پایین بودن متوسط درآمد مردم اردبیل را یکی از مشکلات جدی بیان کرد و گفت: ما تا زمانی که متکی به تامین هزینه شهرداری از محل صدور پروانه ساخت و ساز و عوارض باشیم امکان ندارد به توسعه حقیقی دست پیدا کنیم که بهتر است با جذب سرمایه گذاران و اجرای پروژه های مشارکتی در این زمینه فعال عمل کنیم.

رئیس شورای شهر اردبیل تصریح کرد: خدمات شهرداری در حوزه های مختلف آن گونه که خواسته شورا و مطالبه مردم بوده تاکنون محقق نشده است که این حکایت از ضعف نظارت در شهرداری ها را دارد.

سرداری بیان کرد: ما در جلسات مختلف در این زمینه به شهرداری اردبیل تذکرات و توصیه های لازم را ارائه کردیم و به ویژه ضعف نظارت در پروژه های آسفالت ریزی، پازل کاری، جدول گذاری و فضای سبز برطرف شده و با تقویت نظارت ها  جلو دوباره کاری و اتلاف هزینه ها گرفته می شود.

وی با بیان اینکه دغدغه تمام اعضای شورای شهر اردبیل ارائه خدمات متوازن و متعادل به همه نقاط شهری در قالب شهر واحد است، افزود: شهرداری هنوز نتوانسته به این دغدغه شورا جامه عمل بپوشاند چرا که بخشی از مدیریت و برنامه ریزی ها در مرکز شهر متمرکز شده است در حالی که با نگاه جامع و عادلانه می توان توسعه همه جانبه را با رعایت اصل عدالت به خوبی انجام داد.

رئیس شورای شهر اردبیل اظهار کرد: در حال حاضر شهروندان ما از وضعیت آسفالت، توسعه فضای سبز و پازل کاری گلایه مند هستند و نبود مراکز تفریحی برای شهروندان به یک دغدغه جدی تبدیل شده که انتظار می رود شهرداری با تکیه بر توان سرمایه گذاری بخش خصوصی بتواند مشکل به وجود آمده را برطرف کند.

سرداری تشریح کرد: در آینده با برنامه ریزی جامع سعی بر این است تا نواقص و کاستی ها برطرف شده و شهروندان از خدمات کیفی استفاده کنند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس