جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳
طلب ۱۲ میلیاردی شهرداری بروجرد از دستگاه‌های اجرایی
منوچهر یوسفی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد اظهار کرد: شهرداری بروجرد به برخی دستگاه‌های اجرایی طلب میلیاردی دارد که امیدواریم در پرداخت آن‌ها اقدام شود. وی افزود: ما ...

منوچهر یوسفی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد اظهار کرد: شهرداری بروجرد به برخی دستگاه‌های اجرایی طلب میلیاردی دارد که امیدواریم در پرداخت آن‌ها اقدام شود.

وی افزود: ما شاهد این هستیم که در برخی جاها مجوزهای آب، برق و گاز به راحتی به متقاضیان داده می‌شود، این در حالی است که خیلی از آنها به صورت غیرمجاز ساخت و ساز می‌کنند که در دادن این مجوزها باید توجه بیشتری شود.

یوسفی عنوان داشت: باید قبل از واگذاری‌ها این انشعابات از شهرداری‌ها استعلام گرفته شود تا از ساخت ‌و سازهای غیرمجاز جلوگیری شود.

وی اضافه کرد: متاسفانه در برخی از ساخت و سازها اجازه ورود و ارزیابی به کارشناسان ما نمی‌دهند، تا این ساختمان‌ها به خوبی ارزیابی شوند.

شهردار بروجرد در ادامه با اشاره به وضعیت حمل‌ و نقل عمومی در استان لرستان متذکر شد: حمل و نقل‌های عمومی باید در این استان تقویت شوند.

وی اظهار داشت: وضعیت آسفالت‌های شهرهای لرستان به ویژه بروجرد مطلوب نیست، پس باید در این زمینه اقدام ویژه صورت گیرد.

یوسفی ادامه داد: متاسفانه چارت تشکیلاتی برخی از شهرداری‌های لرستان به هشت تا ۱۰ سال گذشته برمی‌گردد که باید با توجه به تعدیل نیرو شهرداری‌ها به سوی نیروهای کارآمد، متخصص و … بروند.

شهردار بروجرد اذعان داشت: در شهرستان بروجرد در برخی موارد دیده می‌شود که بد موقع برق مکان‌ها مانند بلوار قطع می‌شود، لذا دستگاه‌های مربوط باید به این موضوع‌ها توجه بیشتری داشته باشند.

وی یاد‌آور شد: قانون ماده ۱۰۰ شهرداری‌ها باید بازنگری شود و در قسمتی که شهرداری‌ها موظف شده‌اند، جلوی ساخت ‌و سازهای غیرمجاز را بگیرند، همکاری دستگاه‌های اجرایی مختلف ضروری است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس