جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
آمادگی اجرای طرح سالم‌سازی دریا در پلاژ شهرداری رویان
احمد توکلی صبح امروز در جلسه طرح سالم‌سازی دریای این شهرستان اظهار داشت: شهرداری رویان برای اجرای این طرح با بهره‌بردار خصوصی قرارداد دارد و اقدامات اولیه انجام و آمادگی لازم ...

احمد توکلی صبح امروز در جلسه طرح سالم‌سازی دریای این شهرستان اظهار داشت: شهرداری رویان برای اجرای این طرح با بهره‌بردار خصوصی قرارداد دارد و اقدامات اولیه انجام و آمادگی لازم برای اجرا وجود دارد.

شهردار رویان افزود: طرحی هم در محل پلاژ در حال اجرا است که می‌توان به‌عنوان نمونه کشوری محسوب شود.

فرمانده دریابانی غرب مازندران نیز در این جلسه از وجود ۲۸ نقطه حادثه‌خیز در سواحل شهرستان خبر داد و گفت: این نقاط همواره شاهد انبوه جمعیت است که به دریا ورود پیدا می‌کنند و عدم آشنایی با فن شنا و محل گاها موجی غرق شدنشان می‌شود.

فریدون دینه سری از اختصاص سه فروند شناور(جت اسکی و قایق) برای انجام گشت و امدادرسانی در این شهرستان خبر داد و افزود: همه کلوپ‌های ورزشی دریایی فعال هم موظف به همکاری در بحث امداد و نجات شدند.

شهردار نور نیز با بیان اینکه شهرداری وظیفه‌ای برای اجرای طرح ندارد ولی عملا دخالت داده شد، ابراز داشت: برای اجرای طرح شهرداری اعتبار و سرفصل بودجه‌ای ندارد و از جایی هم کمک مالی نمی‌شود، لیکن از محل درآمدهای عمومی خود هزینه می‌کند.

مرتضی مومنی از انتخاب محل اجرای طرح در یک نقطه خبر داد و افزود: برای افزایش تعداد طرح نیاز به مکان‌یابی با نظر متولیان امر است.

خلیل ذکایی رئیس شورای شهر نور نیز از آمادگی این شورا برای افزایش طرح با مکان‌یابی از سوی کارشناسان امر خبر داد.

علی شفیعی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان نور نیز خواستار تعیین درجه طرح، اعلام میزان نرخ ورودی و شناسنامه‌دار شدن دکه‌های فعال برای نظارت و کنترل شد.

 

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس