جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
کارگروه بررسی کاهش بروکراسی اداری در شهرداری رشت تشکیل شود
مظفر نیکومنش‌نودهی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رشت، با بیان اینکه طرح سئول از شهردار در صحن علنی مطرح می‌شود، اظهار کرد: شهردار در نشست شورا به سئوالات پاسخ می‌دهد. وی ...

مظفر نیکومنش‌نودهی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رشت، با بیان اینکه طرح سئول از شهردار در صحن علنی مطرح می‌شود، اظهار کرد: شهردار در نشست شورا به سئوالات پاسخ می‌دهد.

وی با بیان اینکه سئوالات مطروحه در حوزه تخصصی و در چارچوب وظایف شهردار و وعده‌های وی به مردم رشت است، افزود: شورای رشت به تخصص‌گرایی معتقد است.

رئیس کمیسیون بهداشت و محیط‌زیست شورای اسلامی شهر رشت، گفت: شورا برنامه‌های راهبردی بسیاری را در کمیسیون‌های تخصصی در حال بررسی دارد.

نیکومنش‌نودهی با بیان اینکه پیشنهاد کردیم تا کارگروه بررسی کاهش بروکراسی اداری در شهرداری رشت تشکیل شود، گفت: شورای رشت به دنبال تحول در حوز رفاه اجتماعی شهروندان رشت است.

وی با بیان اینکه شورای چهارم کلانشهر رشت برای ارتقای سطح معیشت شهروندان تلاش می کند، افزود: مسئله فرهنگ باید در تمامی سازمان های وابسته به شهرداری اولویت برنامه ای باشد و اقتصاد و فرهنگ دغدغه اصلی مدیران شهری رشت است.

رئیس کمیسون بهداشت و محیط زیست شورای رشت گفت: چابکی، مردم داری، تکریم ارباب رجوع، شهروند الکترونیک، کاهش مدت زمان صدور پروانه، پاسخگویی سریع و دقیق به مطالبات مردمی، مسجدمحوری در فعالیت های فرهنگی مدیریت شهری از برنامه های مورد انتظار از مدیران شهرداری است.

نیکومنش‌نودهی با بیان اینکه مسئله محیط زیست از اولویت‌های امسال شورای رشت است، گفت: به زودی نشست سازمان‌های مردم‌نهاد حافظ محیط زیست رشت در صحن علنی شورا برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه، شهرها محل تجمع  و کانون تولید، مصرف و رفت و آمدند، گفت: رشت برای تداوم روند فعالیت و حیات و پویایی خود نیازمند کار، سرمایه، فناوری، منابع طبیعی و تولید است.

رئیس کمیسون بهداشت و محیط زیست شورای رشت، بهسازی مرکز دفن زباله سراوان را یکی از مسائل عمده مطرح در کمیسیون بهداشت و محیط‌زیست شورا دانست و خاطرنشان کرد: این کمیسیون به بهره‌گیری از ظرفیت نخبگان دانشگاهی در حال مطالعه و پیگیری آن است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس