جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
گره‌های ترافیکی ارومیه با پروژه‌های عمرانی شهرداری باز می‌شود
، جواد جهانگیرزاده در نخستین جشنواره گلها و لاله ها که در محل پارک دانشجو ارومیه برگزار شد، با مثبت ارزیابی کردن فعالیت های مجموعه مدیریت شهری ارومیه اظهار کرد: ...

، جواد جهانگیرزاده در نخستین جشنواره گلها و لاله ها که در محل پارک دانشجو ارومیه برگزار شد، با مثبت ارزیابی کردن فعالیت های مجموعه مدیریت شهری ارومیه اظهار کرد: از مردم عزیز و فهیم ارومیه بخاطر انتخاب شوراهایی فهیم، توانمند و هوشیار در انتخابات سال گذشته واقعا تقدیر و تشکر می کنم.

وی افزود: مردم ارومیه فرصت انتخاب نماینده های شورای شهر را به فرصتی برای توسعه شهر زیبا و با فرهنگ ارومیه تبدیل کردند چراکه منتخبان انتخابات دوره چهارم شورای شهر ارومیه همگی از فرهیختگان و کارآزمودگان مدیریت شهری هستند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: به عنوان نماینده مردم ارومیه از اعضای محترم شورای اسلامی شهر ارومیه به دلیل انتخاب شایسته شخصی همچون محمد حضرت پور  در کسوت شهردار ارومیه زیبا تقدیر و تشکر می کنم.

جهانگیرزاده خاطرنشان کرد: مردم عزیز در هر نقطه از ارومیه تلاش های مجموعه مدیریت شهری را می بینند و تحول در شهر خود را احساس می کنند.

وی افزود: شهرداری ارومیه گره های ترافیکی ارومیه را به خوبی شناسایی کرده و برای رفع این گره های طرح های جامع و نوینی را به اجرا در آورد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم حفظ همدلی میان اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه و مجموعه شهرداری بیان کرد: تا زمانی که همدلی و صمیمیت موجود در میان اعضای محترم شورای شهر و شهردار ارومیه حفظ شود قطار عمران و آبادانی شهر با قدرت پیش می رود.

جهانگیرزاده درباره سایر برنامه های شهرداری ارومیه برای عمران این شهر گفت: در سالروز تشکیل شوراها تقاطع خیابان باهنر، شهید ذاکری و سربازان گمنام افتتاح می شود، علاوه بر این رینگ دوم شهری به سمت تفرجگاه بند در در ستور کار قرار دارد.

وی افزود: بودجه بیش از هزار میلیارد تومانی امسال شهرداری ارومیه در مقایسه با مجموعه اعتبارات عمرانی استان که به ۳۰۰ میلیارد تومان هم نمی رسد، نشان از تلاش های خالصانه مجموعه شهرداری دارد که با حمایت شوراها امروز ۳٫۵ برابر بودجه های عمرانی استان برای آبادانی ارومیه  پیش بینی شده است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس