جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
شش هزار میلیارد ریال برای خرید ماشین آلات

معاون شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت:شش هزار میلیارد ریال برای خرید ماشین آلات عمرانی به این سازمان اختصاص یافت.

Print Friendly, PDF & Email

ˈعلی نوذرپورˈ روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در شهرکرد، گفت:این ردیف اعتباری جدید در بند ˈهˈ تبصره ۹ قانون بودجه سال جاری اختصاص یافته است.

وی اضافه کرد:بر اساس این بند، از محل تبصره ۲ ماده ۳۹ قانون مالیات بر ارزش افزوده معادل ۶۰۰ میلیارد تومان در اختیار سازمان همیاری شهرداری ها و دهیاری های کشور قرار می گیرد.

نوذرپور با بیان اینکه این اعتبار تا پایان سال جاری به این سازمان اختصاص می یابد، گفت:روستاهای کشور و شهرهای زیر ۵۰ هزار نفر از این اعتبار بهره مند می شوند.

معاون شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور همچنین با اشاره به میزان کمک های دولت به این سازمان، گفت:اعتبارات این سازمان از ردیف های بودجه ای مختلف از دو هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان سال گذشته به سه هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان در سال جاری افزایش می یابد.

به گزارش ایرنا، معاون شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به منظور بازدید از روند اجرای پروژه های عمران شهرهای چهارمحال وبختیاری به این استان سفر کرد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس