جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳
گردهمایی مدیران کل شهری و شوراهای استانداریها درحوزه اداری و استخدامی تشکیل می شود
اولين گردهمايي مديران كل دفاتر امور شهري و شوراهاي استانداري‌هاي سراسر كشور در حوزه اداري و استخدامي با هدف هماهنگي و تعامل و افزايش سطح مشاركت سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي ...

اولین گردهمایی مدیران کل دفاتر امور شهری و شوراهای استانداری‌های سراسر کشور در حوزه اداری و استخدامی با هدف هماهنگی و تعامل و افزایش سطح مشارکت سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور طی روزهای سوم و چهارم اردیبهشت ماه در مشهد مقدس تشکیل می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ، این گردهمایی دو روزه در راستای تحقق اهداف فرابخشی و آشنایی با سیاستهای سازمان در حوزه اداری و استخدامی از سوی دفتر نوسازی ، تحول اداری وفناوری اطلاعات سازمان تشکیل می شود.

در این گردهمایی پیش نویس آیین نامه جدید اداری و استخدامی شهرداری‌ها ،که توسط سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور تهیه شده،از سوی حاضران بررسی و در خصوص آن بحث و تبادل نظر صورت می گیرد.

بررسی پیش نویس  دستورالعمل استخدام در شهرداری‌های شهرهای تازه تاسیس دیگر موضوعی است که در این گردهمایی مطرح و مورد بررسی قرار می گیرد.

تشریح برنامه‌های حوزه اداری و استخدامی و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و تشریح سیستم ارائه شماره مستخدم به کارکنان شهرداری‌ها دیگر موضوعاتی است که در این گردهمایی مطرح می شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس