جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳
سازمان همیاری شهرداری ها شش میلیارد ریال بدهی به شهرداری قصرشیرین دارد
سخنگوی شورای اسلامی شهر قصرشیرین گفت: سازمان همیاری شهرداری ها استان کرمانشاه، شش میلیارد ریال اعتبار شهرداری قصرشیرین را بلوکه کرده است که امیدواریم هر چه سریعتر این مبلغ را ...

سخنگوی شورای اسلامی شهر قصرشیرین گفت: سازمان همیاری شهرداری ها استان کرمانشاه، شش میلیارد ریال اعتبار شهرداری قصرشیرین را بلوکه کرده است که امیدواریم هر چه سریعتر این مبلغ را به شهرداری باز گرداند.

ˈسیامک الیاسپورˈ روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این بدهی مربوط به حق پارکینگ متعلق به شهرداری در محل بازارچه مرزی پرویزخان است که سازمان همیاری شهرداری ها بعنوان متولی بازارچه های مرزی، آن را به شهرداری قصرشیرین پرداخت نکرده است.

وی تصریح کرد: این میزان بدهی مربوط به یکسال گذشته است که در صورت پرداخت آن از سوی سازمان همیاری در راستای توسعه و احداث بوستان های محلات نصرآباد، سرآسیاب و همچنین چهارقاپی و نیز آسفالت کوچه ها و معابر فرعی قصرشیرین هزینه می شود.

الیاسپور گفت: البته استاندار کرمانشاه قول مساعد دادند نسبت به اختصاص بخشی از درآمدهای بازارچه مرزی پرویزخان برای رفع مشکلات شهری قصرشیرین اقدام کنند تا برای توسعه و شکوفایی شهر، دست شهرداری باز باشد.

عضو شورای اسلامی شهر قصرشیرین اظهار کرد: با عنایت ویژه مسوولان نسبت به تخصیص اعتبار برای قصرشیرین از محل درآمدهای بازارچه مرزی پرویزخان و خسروی و همچنین تخصیص دو درصد سهم درآمدهای نفتی (منطقه نفت خیز نفت شهر) موجب می شود در طول یکسال، شهر را آنچنان که در خور و شان قصرشیرینی ها باشد از نظر فضای سبز و مبلمان شهری متحول کرد.

وی خاطرنشان کرد: قصرشیرین بهترین جایگاه در سطح استان کرمانشاه را به لحاظ برخورداری از بازارچه های مرزی، منابع غنی آب و خاک دارد و امیدواریم با حمایت های مسوولان این شهر را به جایگاه قبلی و درخشان خود برگردانیم.

وی همچنین خواستار واگذاری عملیات ساخت و سازهای بازارچه پرویزخان به شهرداری با توجه به امکانات موجود در شهرداری شد و گفت: در صورت تحقق این مهم، شاهد تزریق منابع مالی خوبی خواهیم بود که درآمد آن شهرداری را در اجرای برنامه های عمرانی و خدماتی اش یاری می کند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس