جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳
رویکرد شهرداری سمنان براساس درآمد پایدار است
به گزارش سایت خبری شهرداری ها به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر سمنان، محمدکاظم شربتدار در نشست اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار سمنان با مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های ...

به گزارش سایت خبری شهرداری ها به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر سمنان، محمدکاظم شربتدار در نشست اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار سمنان با مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان سمنان با اشاره به اینکه تاکنون دیدار و گفت‏وگوهای زیادی با مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان سمنان داشته است، اظهار کرد: لازم است ابتدا در برای حل مسائل مالی که از گذشته باقیمانده، اقدام و در عین حال، برای همکاری‌های جدید برنامه‌ریزی کنیم.

وی به لزوم رویکرد شهرداری سمنان به فعالیت‌هائی که متضمن درآمد پایدار هستند، اشاره کرد و گفت: یکی از فعالیت‌هائی که درآمد پایدار شهرداری را تضمین می‌کند، فعالیت‌های معدنی است.

شهردار سمنان افزود: با توجه به اینکه سازمان همیاری در دو سال گذشته به واسطه مدیریت خوبی که بر معادن خود داشته، ارزش افزوده خوبی را برای این معادن حاصل کرده است، پیشنهاد می‌کنیم که شهرداری هم با کمک سازمان همیاری و استفاده از تجارب این سازمان وارد فعالیت‌های معدنی شود.

شربتدار همچنین یکی دیگر از راه‌های کسب درآمد برای شهرداری را استفاده از ماشین‌آلات شهرداری در پروژه‌های مشارکتی سازمان همیاری شهرداری‏های استان سمنان عنوان کرد.

وی ابراز امیدواری کرد تا با برنامه‌ریزی بهتر در کمیسیون عمران و با حضور مدیرعامل سازمان همیاری، زمینه‌های مناسبی برای مشارکت‌های مشترک ایجاد شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری