جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳
ارائه ۳۵ پیشنهاد جدید به سازمان همیاری شهرداری‌های استان سمنان
به گزارش سایت خبری شهرداریها به نقل از شورای شهر سمنان، مجتبی هروی در نشست اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار سمنان با مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان سمنان با بیان ...

به گزارش سایت خبری شهرداریها به نقل از شورای شهر سمنان، مجتبی هروی در نشست اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار سمنان با مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان سمنان با بیان اینکه وظیفه‌های سنگینی بر عهده شوراست، اظهار داشت: یکی از مهم‏ترین وظایف شورا انتخاب شهردار است که شما این مهم را به خوبی انجام داده‌اید.

وی تصریح کرد: شهردار سمنان ضمن اینکه یک چهره علمی است، از سلامت بالایی در مسایل کاری برخوردار بوده که این خود مهم‏ترین خصلت یک مدیر است.

هروی به مشکلات سرمایه‌گذاری‌های قبلی سازمان همیاری شهرداری‌های استان سمنان و شهرداری اشاره و از شرکت کومش‌گستر و پروژه‌های نیمه‌تمام این شرکت به عنوان یک گرداب یاد کرد.

وی در عین حال با ابراز امیدواری از اینکه با تلاش اعضای شورا و شهردار سمنان به اتفاق مسئولان سازمان همیاری، مشکلات این شرکت برطرف شود، گفت: به خصوص در مورد پروژه کومش باید آسیب‌شناسی جدی صورت پذیرد.

هروی سپس به موضوع یک‏پارچه‌سازی اشاره کرد و تجربیات خود را در خصوص یکپارچه‌سازی فعالیت‌های شهرداری دامغان در اختیار اعضای شورای اسلامی شهر سمنان قرار داد.

وی همچنین با اشاره به تمایل خود برای اجرای پروژه‌های مشارکی جدید با شهرداری سمنان گفت: در صورتی پروژه‌های جدید قابل پذیرش خواهد بود که برای سازمان توجیه اقتصادی داشته باشد.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان سمنان از ارائه ۳۵ پیشنهاد جدید به شورای سازمان خبر داد و گفت: بعد از بررسی و تصویب این پیشنهادها توسط شورای سازمان می‌توانیم آنها را با شورای اسلامی شهر در میان گذاشته، در خصوص اجرای مشارکتی آنها تصمیم‌گیری کنیم‏./فارس

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری