جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۳
افزایش ۷۳ درصدی بودجه شهرداری سمنان در سال ۹۳
عباس آلبویه در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار تسنیم در سمنان اظهار کرد: بودجه امسال شهرداری سمنان نسبت به بودجه تصویب شده در سال قبل بیش از 73 درصد افزایش داشته است. وی افزود: ...

عباس آلبویه در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار تسنیم در سمنان اظهار کرد: بودجه امسال شهرداری سمنان نسبت به بودجه تصویب شده در سال قبل بیش از ۷۳ درصد افزایش داشته است.

وی افزود: بودجه شهرداری سمنان در سال قبل نیز بیش از یک هزار و ۱۲۰ میلیارد ریال بوده است و این مهم با توجه به وضعیت اقتصادی کشور صورت گرفت.

رئیس شورای اسلامی شهر سمنان بیان کرد: بودجه امسال شهرداری سمنان از ویژگی‌های خاص و مهم برای چابک سازی شهرداری سمنان و سازمان‌های وابسته به آن و اجرای پروژه‌ها برخوردار است.

آلبویه عنوان کرد: تنها ۲۵ درصد از بودجه سال ۱۳۹۳ شهرداری سمنان و سازمان‌های وابسته به آن شامل بودجه جاری است و این مهم برای مجموعه مدیریت شهری یک امتیاز مهم محسوب می‌شود.

وی خاطرنشام کرد: بیش از ۷۵ درصد از بودجه امسال شهرداری سمنان و سازمان‌های وابسته به آن را بودجه عمرانی تشکیل می‌دهد تا شهر سمنان به فضای کار تلاش در سال مدیریت جهادی تبدیل شود.

رئیس شورای اسلامی شهر سمنان با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی تصریح کرد: این مهم باید سرلوحه همه اقدامات شهرداری و شورای اسلامی شهر سمنان باشد.

آلبویه بیان کرد: برای تحقق دغدغه‌های اقتصادی مدنظر مقام معظم رهبری و اجرای اقتصاد مقاومتی باید صرفه‌جوئی در هزینه‌ها مبنای اقدامات شهرداری سمنان قرار گیرد تا پولی را که مردم به امانت به شهرداری می‌سپارند به درستی در شهر هزینه شود.

وی با اشاره به اینکه بخشی از کاهش هزینه‌های جاری باید با تعدیل نیرو در شهرداری صورت گیرد افزود: باید با صرفه‌جوئی در هزینه‌ها بخشی از هزینه های جاری را به سمت هزینه‌های عمرانی برد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس