جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۳
معاونت اقتصادی در شهرداری اصفهان راه‌اندازی شود
غلامحسین صادقیان ظهر امروز در جلسه شورای اسلامی شهر با بیان اینکه امسال به عنوان سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شده است، اظهار داشت: ...

غلامحسین صادقیان ظهر امروز در جلسه شورای اسلامی شهر با بیان اینکه امسال به عنوان سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شده است، اظهار داشت: توسعه اقتصادی و فرهنگی به نوعی با توسعه کالبدی اقتصادی و فرهنگی شهر مرتبط است.

وی با اشاره به ضرورت دستیابی به مطالبات رهبری در این حوزه اشاره کرد و ادامه داد: اعضای شورای اسلامی شهر توجه ویژه‌ای به توسعه و ارتقای مباحث فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی در سطح شهر دارند.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با تأکید بر اینکه در بودجه سال جاری شهرداری نیز اعتبارات لازم برای توسعه مباحث فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی در سطح شهر در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: ساز و کار‌های لازم باید به منظور توسعه مباحث اقتصادی در سطح شهر به کار گرفته شود.

وی به یکی از نیاز‌های شهرداری در راستای رسیدگی به وضعیت مباحث اقتصادی در سیستم شهرداری اشاره کرد و افزود: اعضای شورای شهر در سال‌های گذشته چندین بار به راه‌اندازی معاونت اقتصادی در شهرداری تأکید داشته‌اند و شهرداری باید درصدد ایجاد و راه‌اندازی معاونت اقتصادی باشد.

صادقیان با بیان اینکه شهرداری و شورای شهر با نگاه و تفکر جهادی در راستای پیشبرد امور شهر تلاش می‌کنند، تاکید کرد: درآمد‌های شهرداری به نوعی از درآمد‌های نا‌پایدار است و ایجاد معاونت اقتصادی راهکاری برای رسیدگی به درآمد‌های پایدار در سیستم شهرداری محسوب می‌شود.

وی با اشاره به اینکه باید از افراد با‌تجربه، متخصص و فعال در راستای رسیدن به درآمد‌ها و منابع درآمدی پایدار در سیستم شهرداری استفاده شود، افزود: امیدواریم که در آینده‌ای نزدیک شاهد تحقق این موضوع در شهرداری اصفهان باشیم./فارس

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس