جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۳
اختصاص بودجه ۸.۵ میلیاردی به شهرداری کوهدشت
 رئیس شورای شهر کوهدشت گفت: بودجه شهرداری کوهدشت ۸.۵ میلیارد تومان برآورد شده است که به علت نیروی کار مازاد و سازماندهی نشده قسمت عمده ای از این اعتبار صرف ...

 رئیس شورای شهر کوهدشت گفت: بودجه شهرداری کوهدشت ۸.۵ میلیارد تومان برآورد شده است که به علت نیروی کار مازاد و سازماندهی نشده قسمت عمده ای از این اعتبار صرف هزینه نیروی انسانی می شود.مراد درویشی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هیچ توسعه ای در شهر های ما انجام نشده است و استان ما از لحاظ شاخص ها از بقیه استان ها عقب تر است.

وی افزود: سرآنه درآمدی شهرداری کوهدشت ۷۱۶ هزار ریال است که بدون منابع دولتی ۵۷۵ هزار ریال محاسبه شده است.

درویشی بیان کرد: بودجه شهرداری کوهدشت ۸٫۵ میلیارد بسته شده است که نزدیک به ۶٫۵ میلیارد آن صرف هزینه نیروی انسانی می شود که یکی از آفت های بزرگ در حوزه مدیریت شهری همین امر است.

رئیس شورای شهر کوهدشت تصریح کرد: با این تفاسیر یک خیابان و پیاده رو سالم در کوهدشت وجود ندارد شهرداری با این وضعیت مالی چگونه می تواند در حوزه شهری کاری انجام دهد که این امر سبب شده است برای لکه گیری خیابان ها باید از حقوق پرسنل شهرداری بگذریم تا بتوانیم قیر مورد نیاز آسفالت را تهیه کنیم.

درویشی اظهار کرد: شهرداری املاک و بسیاری از ماشین آلات را برای کارهای سازمان خود فروخته است و باید مورد توجه وزارت کشور از لحاظ بودجه قرار بگیرند و فقط با جذب سرمایه مشکلات شهرداری رفع می شود.

وی گفت: باید کاری در مدیریت شهری انجام بدهیم که در شان مردم است چون مرم ولی نعمتان ما هستند لازمه پیشرفت داشتن فرهنگ در سایر ابعاد جامعه است چون توسعه فرهنگی زیر ساخت توسعه اقتصادی است و بدون داشتن زیر ساخت فرهنگی بستر سازی فرهنگی امکان پذیر نیست.

درویشی بیان کرد:تحقق پیشرفت اقتصادی در گرو اصلاح الگوی فرهنگی ماست و اگر این امر انجام شود به پیشرفت دست پیدا می کنیم./تسنیم

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری