جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۳
شهردار شیراز: مشکلات شهرداری الکترونیکی شیراز امسال برطرف می‌شود
علیرضا پاک فطرت در مراسم تودیع و معارفه‌ مسئولان شهرداری که در بوستان آزادی برگزار شد، اظهار کرد: با در نظر گرفتن نقش مهم مردم در شهرداری نقش مدیران و ...

علیرضا پاک فطرت در مراسم تودیع و معارفه‌ مسئولان شهرداری که در بوستان آزادی برگزار شد، اظهار کرد: با در نظر گرفتن نقش مهم مردم در شهرداری نقش مدیران و کارکنان را در زمینه ارتباطات مردمی متذکر شد که با اخلاق خوب می‌توان در آمد شهرداری را ۲ برابر کرد.

شهردارشیراز با بیان لزوم جلب اعتماد مردم نسبت به شهرداری افزود: نخستین اصل مدیریت جهادی، زیرپاگذاشتن هوای نفس و هماهنگی با دستگاه‌هایی اجرایی دیگر است.

پاک فطرت با بیان اهمیت حضور مردم در کارها گفت: احترام به مردم و مشارکت آن‌ها سبب حل شدن بسیاری از مشکلات شهری شیراز می‌شود، زیرا بیش‌ترین ارتباطات مدیران شهرداری با مردم است.

شهردار شیراز با بیان اینکه انسان‌محوری در شهرها مهم و سبب افزایش تعامل انسان‌ها می‌شود، افزود: شهرداری می‌تواند با برخورد خوب با مردم هزینه‌های خود را به حداقل برساند، زیرا مردم شیراز بسیار توانمند، فرهنگی و حساس هستند.

وی بیان کرد: باید در شش ماهه نخست امسال مشکلات شهرداری الکترونیک را حل کنیم.

پاک فطرت با بیان اینکه باید فضای سبز، المان‌ها، پیاده‌روها و شهرداری الکترونیک را جدی گرفت، بیان کرد: سرمایه‌گذاری باید از شعار خارج شود و به عمل بپیوندد و خواستار تحرک شهرداران محترم مناطق در بحث سرمایه‌گذاران شد.

اسدی، معاون اداری، مالی شهرداری شیراز، در این مراسم با بیان اینکه نقطه قوت شهرداری نیروی انسانی کارآمد است، گفت: شهرداری یک شرکت سهامی است که یک و نیم  میلیون سهام دارد.

معاون اداری، مالی شهرداری شیراز افزود: برون سپاری و شهرداری الکترونیک را جدی بگیرید، زیرا راهی برای جلوگیری از فساد است.

وی تصریح کرد: راه‌اندازی معاونت اقتصادی در شهرداری، برای سرمایه‌گذاری و جذب سرمایه توسط شهرداران مناطق است.

در جلسه امروزفرج‌ زاده به سمت معاونت فنی و عمرانی، صالحی شهردار منطقه ۶، رئیس زاده منطقه ۴، اسماعیل زاده منطقه ۱۰، شهریاری منطقه ۱، بهادری سازمان بافت فرسوده منصوب شدند./تسنیم

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس