جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۳
بودجه ۱۳۰ میلیارد ریالی شهرداری شهمیرزاد در سال ۹۳
علیرضا امینی شاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شهمیرزاد، اظهار کرد: شورای اسلامی شهر شهمیرزاد برای سال 1393 مبلغ 130 میلیارد ریال بودجه برای شهرداری این شهر تصویب کرد. وی افزود: 97 ...

علیرضا امینی شاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شهمیرزاد، اظهار کرد: شورای اسلامی شهر شهمیرزاد برای سال ۱۳۹۳ مبلغ ۱۳۰ میلیارد ریال بودجه برای شهرداری این شهر تصویب کرد.

وی افزود: ۹۷ میلیارد ریال از بودجه امسال شهرداری شهمیرزاد عمرانی و ۳۳ میلیارد ریال آن نیز بودجه جاری است.

شهردار شهر نمونه گردشگری بین‌المللی شهمیرزاد گفت: این بودجه نسبت به مبلغ پیش‌بینی شده در سال قبل ۵۵ میلیارد ریال افزایش یافته است که این میزان حاکی از افزایش بیش از ۷۰ درصدی بودجه امسال نسبت به پیش‌بینی سال قبل است.

امینی شاد با اعلام مبلغ پیش‌‌بینی بودجه شهرداری شهر نمونه گردشگری بین‌المللی شهمیرزاد در سال قبل تصریح کرد: این پیش‌بینی چیزی در حدود ۷۵ میلیارد ریال بوده‌است.

وی تصریح کرد: با وجود همه شرایط سخت اقتصادی در کشور، این شهرداری موفق شد تا بودجه‌ای معادل ۹۰ میلیارد ریال را در سال ۱۳۹۲ تحقق بخشد.

شهردار شهر نمونه گردشگری بین‌المللی شهمیرزاد با اشاره به بررسی‌های کارشناسی انجام شده برای تصویب بودجه سال ۱۳۹۳ شهرداری شهمیرزاد خاطرنشان کرد: بیش از ۴۰۰ نفر ساعت کار کارشناسی برای تصویب این بودجه انجام شده است.

امینی شاد با بیان اینکه شهمیرزاد به شهری پویا و امن برای تمام فصول تبدیل می‌شود تصریح کرد: تمام عوامل شهرداری شهمیرزاد برای تحقق این مهم بسیج شده اند.

وی با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام سال اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی اظها رکرد: تلاش جهادگونه همه عوامل شهرداری در سالی که به نام مدیریت جهادی مزین شده است مانند سا‌ل‌های قبل ادامه می‌یابد.

Print Friendly, PDF & Email
برچسب ها : ,
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری