جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۳
فعالیت های فرهنگی شهرداری یاسوج گسترش می یابد
مسوول روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری یاسوج با اشاره به نامگذاری سال 93 به نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی گفت:فعالیت های فرهنگی شهرداری این ...

مسوول روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری یاسوج با اشاره به نامگذاری سال ۹۳ به نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی گفت:فعالیت های فرهنگی شهرداری این شهر در راستای تحقق این شعار محوری افزایش می یابد.

مسعود نیک پی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شهرداری یاسوج از ظرفیت های چشمگیری برای ارایه فعالیت های فرهنگی در سطح جامعه برخوردار است که باید از این قابلیت ها برای ارتقای شاخص های فرهنگی در شهر یاسوج استفاده بهینه کرد.

وی وظیفه اصلی شهرداری را ارایه خدمات مطلوب و مناسب به شهروندان عنوان کرد و گفت: بدلیل ضرورت و اهمیت امور فرهنگی این بخش در شهرداری یاسوج نیز مورد توجه ویژه قرار گرفته است.

نیک پی فرهنگ را زیربنای توسعه دانست و بر ضرورت ترویج و گسترش فعالیت های فرهنگی در بخش های مختلف در شهر یاسوج تاکید کرد.

وی بر لزوم استفاده از ظرفیت های شهرداری یاسوج از سوی دستگاه های اجرایی در بخش امور فرهنگی شهر تاکید و عنوان کرد: این شهرداری در حوزه اجتماعی و فرهنگی از هیچ تلاشی برای تحقق شعار محوری مقام معظم رهبری دریغ نخواهد کرد.

نیک پی به برگزاری جشن میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن در ۳۱ فروردین ۹۳ در یاسوج نیز اشاره کرد و افزود: در این روز از بانوان شاغل و همسران کارکنان شهرداری یاسوج با اجرای برنامه های شاد و متنوع فرهنگی تجلیل می شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس