جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۳
اختصاص یک شعبه حقوقی دادگستری بروجرد به شهرداری این شهر
منا شمسه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بروجرد گفت: این اقدام به منظور تسریع در رسیدگی به پرونده‌های حقوقی شهرداری بروجرد صورت گرفته است. رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی ...

منا شمسه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بروجرد گفت: این اقدام به منظور تسریع در رسیدگی به پرونده‌های حقوقی شهرداری بروجرد صورت گرفته است.

رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر بروجرد با اشاره به بالا بودن حجم پرونده‌های شهرداری، خاطرنشان کرد: با همکاری مسئولان  دادگستری این شهرستان، شعبه چهارم حقوقی دادگستری بروجرد به این منظور معرفی و اختصاص داده شده است.

وی جلوگیری از عدم پراکندگی پرونده‌های حقوقی شهرداری بروجرد در شعب مختلف دادگستری، تسلط بیشتر قاضی شعبه به مسائل مربوط به شهرداری، جلوگیری از تشتت آرا در مسائل واحد، رسیدگی به پرونده‌ها و صدور رای در کوتاهترین زمان را از مهم‌ترین مزایای انجام این کار برشمرد.

شمسه جلوگیری از سردرگمی شهروندان در رسیدگی و پیگیری پرونده‌ها را از دیگر مزایای انجام این اقدام عنوان و تاکید کرد: این شعبه، نخستین شعبه‌ای است که تاکنون در استان لرستان به منظور رسیدگی بهتر به پرونده‌های شهرداری اختصاص یافته است.

 

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس