جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۳
شهرداری زنجان به لحاظ مالی توان اداره دارالقرآن را ندارد
عباس راشاد ظهر امروز در جلسه علنی شورای شهر زنجان با اشاره به قرارداد منعقد شده بین شهرداری زنجان و دارالقرآن برای در اختیار قرار گرفتن این مرکز اظهار داشت: ...

عباس راشاد ظهر امروز در جلسه علنی شورای شهر زنجان با اشاره به قرارداد منعقد شده بین شهرداری زنجان و دارالقرآن برای در اختیار قرار گرفتن این مرکز اظهار داشت: شهرداری توان مالی اداره این مرکز را ندارد.

وی اعتبار لازم برای اداره دارالقرآن زنجان را ۹۰۰ میلیون تا یک میلیارد تومان اعلام و اضافه کرد: شهرداری زنجان با بودجه در نظر گرفته شده برای امور فرهنگی نمی‌تواند این مرکز را اداره کند.

عضو شورای شهر زنجان با بیان اینکه دارالقرآن زنجان دارای ماهیت مستقلی است و سابقه فعالیت ۳۰ ساله دارد، ادامه داد: پذیرفتن اداره این مرکز برای شهرداری زنجان با بودجه موجود امکان پذیر نیست.

این مسئول قرارداد منعقده بین شهرداری زنجان و دارالقرآن را برخلاف تبصره الحاقی عنوان کرد و گفت: شهرداری زنجان ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون بودجه فرهنگی دارد که با  قرارداد منعقده نیمی از آن در دارالقرآن هزینه می‌شود.

راشاد اعتبار هزینه شده در امور فرهنگی را توسط شهرداری زنجان طی سال گذشته یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان اعلام کرد و گفت: قرارداد منعقده بین شهرداری زنجان و دارالقرآن بر خلاف سیاست‌های شورا و شهرداری است.

وی با اشاره به استقرار معاونت فرهنگی شهرداری زنجان در دارالقرآن زنجان افزود: این معاونت باید در یکی از مکان‌های متعلق به شهرداری زنجان از جمله فرهنگسرای کوثر مستقر شود.

پذیرش استعفای ناصر صیدی

در این جلسه موضوع استعفای ناصر صیدی از عضویت در شورای شهر زنجان بعد از بحث و بررسی به رای گذاشته شد.

استعفای ناصر صیدی با ۹ رای موافق اعضای شورای شهر زنجان تصویب شد.

شایان ذکر است، ناصر صیدی در پی مغایر اعلام شدن مدیریت بر شرکت شهرک‌های صنعتی مجبور به استعفا از عضویت در شورای شهر زنجان شده است.

در این جلسه چندین نامه وارده از فرمانداری زنجان مورد بررسی قرار گرفت./فارس

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس