جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۳
شهرداری تاریخی بیهق تاسیس می‌شود
محمدعلی طالبی در گفتگو با خبرنگار مهر  اظهار داشت: از آنجایی که شهر سبزوار 147 هکتار بافت تاریخی را در خود جای داده‌است بر آن شدیم تا اگر مقررات به ...

محمدعلی طالبی در گفتگو با خبرنگار مهر  اظهار داشت: از آنجایی که شهر سبزوار ۱۴۷ هکتار بافت تاریخی را در خود جای داده‌است بر آن شدیم تا اگر مقررات به اجازه دهد شهرداری تاریخی بیهق را تاسیس کنیم.

شهردار سبزوار که روزهای اول مدیریت خود در شهرداری سپری می‌کند در پاسخ به سوالی که مهمترین برنامه‌ها و پروژه‌هایی که امسال توسط شهرداری انجام خواهد شد چیست گفت: در حال حاضر هر روز از ساعت ۱۶ تا ۲۳ با مدیران شهرداری و روسای سازمان‌ها در حال تدوین بودجه ۹۳ هستیم و تا زمانی که بودجه در صحن شورا به تصویب نرسد و کمیته انطباق فرمانداری آن را تایید نکند نمی توانم اظهار نظر کنم.

وی با بیان اینکه نمی توان تا زمانی که  اعتبارت یک پروژه عمرانی یا برنامه فرهنگی تعیین شود اجرای آن را اطلاع رسانی عمومی کرد گفت: عملیات اجرایی پروژه‌های بزرگ نیازمند طرح مطالعاتی، طرح تملک و اجرای فازهای مختلف است بنابر این تاکید می‌کنم تا تکلیف بودجه مشخص نشود هیچ قولی درباره هیچ پروژه ای نمی‌دهم.

شهردار سبزوار درباره جذب نیروی جدید در شهرداری بیان کرد: روزی که در شورای اسلامی شهر برنامه خود را ارائه می‌دادم گفتم تنها به شهرداری می‌روم و هیچ فردی حتی پسر بیکارم را به مجموعه شهرداری نمی برم.

وی افزود: معتقدم که نیروی انسانی شهرداری افرادی توانمند هستند که باید انگیزه و مسئولیت پذیری شان را بالا برد.

طالبی درباره تغییر مدیران عامل سازمان‌ها و شهرداران مناطق که سابقه مدیریت برخی از آنها چندین سال است اینگونه پاسخ داد: بنده زیاد به جابجایی و تعدیل نیرو اعتقاد ندارم  و همیشه تغییر عامل موفقیت نیست تثبیت هم می‌تواند در پیروزی یک مجموعه نقش ایفا کند.

طالبی همچنبن اظهار داشت: از همه مدیران و مسئولان بخش‌های مختلف برنامه خواسته‌ام و به همه فرصت خدمتگزاری به شهروندان عزیز را می دهم  و هر فردی توانایی داشت ابقاء می‌شود.

شهردار سبزوار در ادامه  از راه اندازی و فعال کردن ۱۵ کمیسیون تخصص در حوزه های مختلف خبر داد و گفت: هر کمیسیون متشکل از یک متخصص دانشگاهی، یک متخصص شهرداری و یک عضو شورای اسلامی شهر خواهد بود.

وی از تاسیس و راه اندازی دفتر جذب سرمایه گذاری شهرداری سبزوار در تهران و مشهد خبرداد.

طالبی با بیان اینکه تا پایان اردیبهشت ماه این دفاتر راه اندازی می شوند افزود: تحقق مطالبات و حقوق مردم سبزوار و پیگیری امور شهرداری سبزوار از دیگر اهداف تاسیس این مکان ها است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس