جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۳
شهرداری بوشهر وعده های خود را اجرایی کند
 رییس کمیسیون پژوهش شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: شهرداری این این بندر اجرای پروژه های متعددی را در این بندر وعده داده که باید آنها را اجرایی کند. به گزارش ایرنا، ...

 رییس کمیسیون پژوهش شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: شهرداری این این بندر اجرای پروژه های متعددی را در این بندر وعده داده که باید آنها را اجرایی کند.

به گزارش ایرنا، مهرزاد آسایش در جلسه شب گذشته شورای اسلامی بندر بوشهر، اظهارکرد: بنا بود پروژه تجاری خورشید در کنار پارک خلیج فارس احداث شود که در این زمینه تخفیف و تسهیلاتی برای سرمایه گذار این پروژه از طرف شهرداری بوشهر در نظر گرفته شد.

وی اضافه کرد: ایجاد پارکینگ طبقاتی رایگان در کنار این پروژه یکی از وعده های شهرداری بوشهر بود که تا کنون هیچ اقدامی در زمینه صورت نگرفته است.

آسایش ادامه داد: هم اینک با گذشت یک سال از آغاز پروژه اصلی، هنوز شهرداری زمین خود را در اختیار سرمایه گذار قرار نداده تا پارکینگ احداث شود.

وی بیان کرد: ایجاد پارکینگ های ۴۵ درجه درساحل بوشهر دراواخر سال رضایت مندی بالایی را به دنبال داشته وانتظار می رود توسعه این طرح در نقاط دیگر شهر از ظرفیتی که شهرداری برای ایجاد پارکینگ طبقاتی رایگان دارد سریع تر استفاده و به این تعلل پایان دهند.

آسایش گفت: ساماندهی آبهای سطحی محلات تنگک ها از ۲۵ فروردین یکی دیگر از وعده های شهرداری بوشهر است ولی تاکنون هیچ اقدام اولیه ای برای آغاز این پروژه صورت نگرفته است.

رییس کمیسیون پژوهش شورای اسلامی چهارم بوشهر افزود: شهرداری در زمینه بهسازی ساحل و ایجاد پارکینگ های ۴۵ درجه، آب نما و طرح های دیگر نیز تاکنون اقدامی انجام نداده و می طلبد شهردار بوشهر در زمینه وعده هایی که می دهد بیشتر دقت کرده و نسبت به اجرایی کردن آن کوشا باشد.

عضو دیگرشورای شهر بوشهر نیزدر این جلسه گفت: دراین شهر سد معبر بویژه در خیابان شهدا مشکلات زیادی ایجاد کرده و با توجه به درگیری های متعدد بین ماموران شهرداری و متخلفان هیچ گونه بازدارندگی وجود ندارد.

اصغر گورکی اظهار کرد: شورا باید نشست مشترکی با دستگاه قضایی، نیروی انتظامی، مجمع صنفی و شهرداری برای حل این مشکل بگذارد تا هرچه زودتر این مشکل برطرف شود.

رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر بوشهر نیز از عملکرد شهرداری این شهر در زمینه انتقال نخاله ها از اطراف قطعه هنرمندان در آرامستان بوشهر قدردانی کرد.

ندا عبدالله زاده گفت: طرح اولویت جذب نیروی کار فرزندان بازنشستگان شهرداری بوشهر مورد حمایت شوراست ولی باید نیروهایی جذب شوند که از نظر تخصصی با شهرداری مرتبط باشند.

این جلسه به دلیل این که عبدالخالق برزگرزاه رییس شورای اسلامی شهر بوشهعر به سفرمکه رفته بود به ریاست زهرا رضایی نایب رییس شورا برگزار شد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس