جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۳
وثیقه شهرداری، پروژه متروی اهواز را تضمین می‌کند؟
مدیرعامل سازمان قطار شهری اهواز گفت: در صورت پذیرفته شدن وثیقه‌های شهرداری از سوی بانک عامل، اقدامات لازم جهت بازگشایی LC و خرید تجهیزات برای فاز یک و دو متروی ...

مدیرعامل سازمان قطار شهری اهواز گفت: در صورت پذیرفته شدن وثیقه‌های شهرداری از سوی بانک عامل، اقدامات لازم جهت بازگشایی LC و خرید تجهیزات برای فاز یک و دو متروی اهواز آغاز می‌شود.

عباس هلاکویی اظهار کرد: وثیقه‌هایی که شهرداری برای دریافت تسهیلات از بانک، گذاشته است در حال بررسی هستند و امیدوار هستیم از سوی بانک عامل مورد قبول واقع شوند. شهرهای مشابه اهواز که در حال اجرای پروژه‌های قطاری شهری هستند، از سوی عامل بانک و مسئولان دیگر مورد مهربانی قرار می‌گیرند که امید است ما نیز شاهد همکاری بیشتر بانک باشیم.

وی ادامه داد: وثیقه‌هایی که شهرداری برای این کار به بانک داده است، از دارایی‌های شهرداری است و شهرداری نمی‌تواند اموال مردم را به عنوان وثیقه در اختیار بانک قرار دهد، لذا از بانک خواهشمندیم نهایت همکاری را با شهرداری داشته باشند تا حداقل فاز یک و دو پروژه به نتیجه برسد.

مدیرعامل سازمان قطار شهری اهواز گفت: در صورت بازگشایی LC، تجهیزات برای ۲ فاز اول یعنی مسیر فرودگاه تا فلکه ساعت تهیه و کار در مرحله تکمیل قرار می‌گیرد. این مسیر شامل ۱۰ ایستگاه است.

هلاکویی افزود: اکنون دستگاه‌های حفاری در فازهای دیگر مشغول بکار هستند و در هر شرایطی کار در هیچ کدام از فازهای پروژه مترو متوقف نخواهد شد./ایسنا

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس