جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۳
بدهکاری ۶۰۰ میلیونی سازمان همیاری شهرداریها به شهرداری قصرشیرین
سیامک الیاسپور در گفتگو با الوند خبر، یکی از دلایل باقی ماندن ویرانی های حاصل از جنگ تحمیلی در شهرستان قصرشیرین را عدم وجود اعتبارات کافی دانست و اظهار داشت: به ...

سیامک الیاسپور در گفتگو با الوند خبر، یکی از دلایل باقی ماندن ویرانی های حاصل از جنگ تحمیلی در شهرستان قصرشیرین را عدم وجود اعتبارات کافی دانست و اظهار داشت: به دلیل نبود اعتبارات کافی مشکلات زیربنایی شهرستان قصرشیرین به صورت کامل برطرف نشده است.

نماینده قصرشیرین در شورای عالی استان تصریح کرد: شهرداری قصرشیرین به دلیل نداشتن منابع درآمدزایی خاص نیاز دارد که از منابع مالی پردرآمدی همچون بازارچه های این شهرستان جهت بازسازی شهر و تغییر چهره ظاهری آن استفاده کند.

الیاسپور افزود: این توقع به حق وجود دارد که استاندار و دیگر مسئولین از محل درآمد بازارچه های مرزی و برداشت منابع زیرزمینی چاه های نفت شهر جهت توانمند سازی شهرداری و شهرستان تلاش کنند.

وی خاطر نشان کرد: مدتی که بازارچه پرویزخان توسط سازمان همیاری شهرداری مدیریت می شد بزرگترین زیان را به شهرستان قصرشیرین وارد کرد، چرا که نه تنها درآمدی از آن نصیب شهرداری نشد بلکه یک ریال از درآمد محل مذکور برای عمران و آبادانی قصرشیرین نیز هزینه نشد.

نماینده قصرشیرین در شورای عالی استان با بیان اینکه بیش از ۶۰۰ ملیون تومان از درآمدهای شهرداری توسط سازمان همیاری استان بلوکه شده است، افزود: انتظار می رود با توجه مشکلات موجود و ضروری بودن موضوع مدیریت همیاری موضوع را بررسی و نسبت به پرداخت دیون شهرداری اقدام کند.

الیاسپور به مشکلات ساختاری شهرستان اشاره کرد و افزود: به دلیل عدم بازگشت جمعی از ساکنین قصرشیرین پس از پایان جنگ تحمیلی و همچنین عدم مراجعه برای بازسازی ملک خود، همچنان شاهد باقی ماندن مخروبه های زمان جنگ هستیم.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس