جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۳
شهرداری سلماس فرصت‌های جدید سرمایه‌گذاری ایجاد می‌کند
مسعود حاجی‌علیلو در مراسم معارفه شهردار جدید سلماس اظهار کرد: باید در مدیریت‌های شهری از نیروهای ارزشی و متخصص استفاده کرد تا راه های توسعه همه‌جانبه شهر با رویکرد مدیریت ...

مسعود حاجی‌علیلو در مراسم معارفه شهردار جدید سلماس اظهار کرد: باید در مدیریت‌های شهری از نیروهای ارزشی و متخصص استفاده کرد تا راه های توسعه همه‌جانبه شهر با رویکرد مدیریت جهادی مدنظر مقام معظم رهبری فراهم شود.

رییس شورای شهر سلماس افزود: منابع مالی و مشکلات اقتصادی جزو دغدغه‌های اصلی شهرداری سلماس است که می‌توان با جذب موثر سرمایه‌گذاری مردمی و مشارکت در امور شهری با روش‌هایی مانند فروش اوراق مشارکت این مسائل را برطرف کرد.

وی با اشاره به انتظارات مردم از شورای شهر در نظارت به عملیات‌های اجرایی در سطح شهر گفت: مجموعه شورای شهر نمود کوچکی از مجموعه نظارتی مدیریت شهری است و باید با نظارت دقیق بر امور شهری و روستایی و پروژه های عمرانی انتظارات مردم را برآورده کند.

وی با اشاره به تخصص تحصیلی شهردار جدید سلماس در مدیریت شهری و شاخصه‌های انتخاب وی به عنوان شهردار اظهار کرد: محمد رحیمی تحصیلات خود را در رشته مهندسی شهرسازی در یکی از دانشگاه های معتبر کشور به اتمام رسانده و در سال ۸۹ نیز به عنوان مهندس نمونه استان از طرف سازمان نظام مهندسی انتخاب شده است و فراتر از آن این‌که به عنوان یک نیروی ارزشی از خانواده معظم شهداست و مجموعه این عوامل سبب انتخاب ایشان از طرف شورای شهر برای سمت شهردار سلماس است.

مسعود حاجی‌علیلو بیان کرد: شهر سلماس از نظر سرانه‌های مدیریت شهری در برخی از موارد با مشکل روبرو است و از نظر آماری از استانداردها پایین‌تر قرار دارد و با توجه به تخصص مدیریتی شهردار جدید امید می رود در راستای بهبود وضعیت شهرستان اقدامات مطلوبی از سوی مجموعه شهرداری و شورای شهر انجام پذیرد.

وی با اشاره به حمایت جدی فرماندار، امام جمعه و نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی از شورای شهر در انتخاب شهردار جدید افزود: تلاش‌ها و حمایت‌های تمام مسئولان برای توسعه و آبادانی این شهر قابل تقدیر است.

رئیس شورای اسلامی شهر سلماس گفت: مدت‌ زمان سرپرستی در شهرداری سلماس نسبتا طولانی شد ولی سرپرست قبلی تلاش کرد تا هیچگونه بی‌سامانی در مدیریت اجرایی شهرداری صورت نپذیرد و همانند سنوات قبلی به ادامه فعالیت مطلوب بپردازد./تسنیم

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس