جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۳
شهرداری اصفهان در خصوص فعالیت بانک شهر در اصفهان شفاف سازی کند

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: شهرداری اصفهان در خصوص فعالیت بانک شهر در سطح شهر اصفهان برای اعضای شورای اسلامی شفاف سازی کند.

Print Friendly, PDF & Email

علیرضا نصر اصفهانی امروز شنبه در سی و دومین جلسه‌ علنی شورای اسلامی با اشاره به تاسیس بانک شهر در اصفهان اظهار داشت: هنوز اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان اطلاعی در خصوص تعداد شعب این بانک در اصفهان ندارند.

وی با بیان اینکه شعب بانک شهر در املاک شهرداری اصفهان ایجاد شده است، ادامه داد: ضروری است که شهرداری اصفهان در خصوص مزایای اقتصادی این بانک در شهر اصفهان توضیحات لازم را به شورای شهر ارایه دهد.

این عضو شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: شهرداری همچنین در خصوص نحوه‌ی استخدام و بکارگیری نیروهای فعال در این بانک نیز شهرداری باید توضیحات لازم را به اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان ارایه دهد.

استاندار حقابه اصفهان را از طریق محاکم قضایی پیگیری کند

ابوالفضل قربانی رئیس کمیسیون امور حمل و نقل و محیط زیست شورای اسلامی شهر اصفهان نیز در ادامه این جلسه با بیان اینکه از زمان روی کار آمدن استاندار جدید اصفهان تاکنون هیچگونه خبر قطعی و اظهار نظری در خصوص رودخانه زاینده رود ارائه نشده، ادامه داد: این در حالی است که در بالادست آب رودخانه زاینده رود برای مصارف کشت برنج و بادام استفاده می‌کنند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر مردم اصفهان نگران آب شرب خود در تابستان هستند، ادامه داد: در این راستا از استاندار اصفهان تقاضا داریم که دریافت حقآبه اصفهان را از طریق محاکم قضایی پیگیری کنند.

رئیس کمیسیون امور حمل و نقل و محیط زیست شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: ما می‌توانیم مردم اصفهان را برای تشکیل زنجیره‌ی انسانی برای نجات زاینده رود دعوت کنیم ولی منتظر می مانیم تا از طریق قانونی این مشکل پیگیری شده و نتیجه‌ی آن اعلام شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس