جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۳
بیشتر شهرداری‌های کرمان درآمد پایدار ندارند
رضا گلچمن‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ارزوئیه، با اشاره به مشکلات فراروی شهرداری این شهر، اظهار کرد: علاوه بر کمبود اعتبارات و عدم درآمد پایدار شهرداری ارزوئیه، این نهاد ...

رضا گلچمن‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ارزوئیه، با اشاره به مشکلات فراروی شهرداری این شهر، اظهار کرد: علاوه بر کمبود اعتبارات و عدم درآمد پایدار شهرداری ارزوئیه، این نهاد بیش از ۶ میلیارد ریال بدهی دارد که از سنوات گذشته به جای مانده است.

وی با بیان اینکه اکثر ماشین‌آلات شهرداری ارزوئیه مستهلک و از رده خارج هستند، گفت: شهرداری نهادی غیردولتی است که خود باید هزینه‌هایش را بپردازد.

شهردار ارزوئیه شهرداری را نهادی خودگردان عنوان و تصریح کرد: این نهاد با مبلغ عوارضی که از مردم دریافت می‌کند، علاوه بر انجام  کارهای عمرانی در شهر، باید حقوق کارکنان و هزینه‌های جاری اداره را نیز پرداخت کند.

ساخت ارزوئیه  مستلزم مدیریت جهادی مسئولان و حمایت شورای شهر است

گلچمن‌پور ساختن شهر ارزوئیه را مستلزم مدیریت جهادی مسئولان و حمایت شورای اسلامی شهر دانست و گفت: اتحاد موجود بین شورای اسلامی شهر و شهرداری برای عمران و آبادانی این شهر مثال‌زدنی است.

وی احداث بلوار و جدول‌کشی خیابان کمربندی و ورودی سلطان‌آباد مس را از اقدامات در حال اجرای شهرداری ارزوئیه عنوان و خاطرنشان کرد: با توجه به فاصله زیاد پارک شهر تا مرکز شهر، احداث چند پارک را آغاز کرده‌ایم.

احداث کمربند فضای سبز در ارزوئیه

شهردار ارزوئیه از بهره‌برداری پارک خیابان شمشیری در آینده‌ای نزدیک خبر داد و افزود: احداث کمربند فضای سبز یکی دیگر از اقداماتی به شمار می‌رود که آغاز شده است.

گلچمن‌پور با بیان اینکه آبیاری تحت فشار برای فضای سبز شهر نیز از دیگر برنامه‌های کوتاه مدت در دست انجام است، گفت: مطالعات و زیر ساخت‌های لازم برای این کار فراهم شده است.

وی تصریح کرد: از شهروندان درخواست می‌شود با پرداخت به موقع عوارض پروانه ساختمان و پروانه کسب، عوارض نوسازی و عوارض اتومبیل، شهرداری را در خدمت‌رسانی بهتر یاری کنند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس