جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۳
هزار و ۲۴۰ میلیارد ریال، بودجه شهرداری بجنورد در سال ۹۳
شهردار بجنورد گفت: بودجه امسال شهرداری مرکز استان خراسان شمالی از سوی شورای اسلامی شهر یک هزار و 240 میلیارد ریال مصوب شده است. ˈروح الله براتیانˈ روز چهارشنبه در گفت ...

شهردار بجنورد گفت: بودجه امسال شهرداری مرکز استان خراسان شمالی از سوی شورای اسلامی شهر یک هزار و ۲۴۰ میلیارد ریال مصوب شده است.

ˈروح الله براتیانˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی اظهار کرد: میزان بودجه شهرداری بجنورد در مقایسه با سال قبل حدود ۶۱ درصد بیشتر شده است.

وی اضافه کرد: بودجه شهرداری بجنورد در سال قبل طبق مصوبه شورای اسلامی شهر حدود ۷۶۰ میلیارد ریال بود که ۶۰۰ میلیارد ریال آن از محل درآمدها محقق شد.

شهردار بجنورد گفت: براساس برنامه ریزی مدیریت شهری ۲۸ درصد از اعتبار مصوب سال جاری شهرداری بجنورد برای پرداخت حقوق و مزایای کارکنان و سایر مخارج جاری هزینه و ۷۲ درصد نیز برای اجرای پروژه های عمرانی تخصیص داده می شود.

براتیان اظهار کرد: با رویکرد مدیریت شهری، روند هزینه کرد بودجه شهرداری در سال جاری به نسبت سنوات گذشته معکوس می شود و دو سوم اعتبارات برای پروژه های عمرانی هزینه خواهد شد.

وی اضافه کرد: علاوه بر بودجه مصوب شورای اسلامی برای شهرداری بجنورد به عنوان مرکز استان باید زمینه جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی نیز برای توسعه شهر فراهم شود.

شهردار بجنورد گفت: با این نگاه، مرکز جذب سرمایه گذاری خصوصی در شهرداری بجنورد راه اندازی شده است.

به گفته وی این مرکز کار جلب و جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی را در پروژه های عمرانی و سایر زیرساخت های شهری بر عهده خواهد داشت و مشوق های شهرداری نیز طبق مصوبه شورای اسلامی برای سرمایه گذاران در نظر گرفته می شود.

شهر بجنورد حدود ۲۰۰ هزار نفر جمعیت دارد که یک سوم جمعیت این شهر در سکونتگاه های غیررسمی اقامت دارند

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس