جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۳
تدوین آیین‌نامه حقوق و مزایای کارکنان شهرداری‌ها طی دو ماه آینده

معاون امور شهرداری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از اصلاح قوانین دستمزد شهرداران و کارکنان شهرداری‌های کشور در قالب تدوین آیین‌نامه‌ای جدید طی دو ماه آینده خبرداد.

Print Friendly, PDF & Email

علی نوذرپور ظهر امروز در جلسه مشترک با شهرداران شهرهای مختلف استان کردستان در سنندج اظهار کرد: در حال حاضر یک هزار و ۲۲۰ شهر در کشور وجود دارد که یک هزار و ۱۴ شهر زیر ۵۰هزار نفر جمعیت دارند.

وی افزود: حاکم‌شدن نظام برنامه‌ریزی شهری و تدوین برنامه‌های عملیاتی باید به عنوان اولویت در امور مدیریت شهری قرار گیرد.

معاون امور شهرداری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور تصریح کرد: در این راستا برنامه توسعه شهرهای کشور در دست تدوین بوده و در قالب این برنامه چشم‌اندازهای برای توسعه شهرهای کشور با نظر کارشناسان و مدیران امور شهری در استان‌های مختلف کشور تدوین می‌شود.

نوذرپور همچنین از شهرداران خواست که دغدغه‌های امور شهری خویش را با نمایندگان مجلس به صورت کامل در میان گذاشته و مسیر را برای رفع این مشکلات هموار سازند.

وی افزود: هر چند که مدیریت واحد در شهرهای کشور وجود ندارد اما با برنامه‌ریزی و بهره‌مندی از برنامه‌های توسعه شهری می‌توانیم مدیریتی یکپارچه و هماهنگ داشته باشیم.

نوذرپور بر راه‌اندازی واحدهای پژوهش در همه شهرداری‌های کشور تأکید کرد و افزود: انتظار می‌رود همه شهرداران در این خصوص در سال جاری اقداماتی عملی را انجام دهند و از مشاوران و نخبگان علمی و دانشگاهی نیز در این راستا بهره گیرند.

معاون امور شهرداری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از تدوین آیین‌نامه حقوق و مزایا و استخدام در شهرداری‌های کشور طی دو ماه آینده خبر داد و افزود: مراحل اصلی این امر صورت گرفته و پس از تدوین این آیین‌نامه در اختیار هیئت دولت قرار خواهد گرفت.

نوذرپور به فعالیت ۱۵۰ مرکز علمی کابردی در تحت نظارت سازمان شهرداری‌های کشور برای تربیت نیروی انسانی متخصص اشاره کرد و افزود: اشکالاتی در این راستا وجود دارد که سعی می‌کنیم در سریع‌ترین زمان ممکن این مهم را برطرف نماییم./فارس

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس