جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۳
طلب ۲۳۰ میلیارد تومانی شهرداری تهران از دولت در حوزه راهنمایی و رانندگی

معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهری شهردار تهران جزئیات پرداخت پول دولت در حوزه جرایم راهنمایی و رانندگی به شهرداری تهران را مطرح کرد.

Print Friendly, PDF & Email

محمود صلاحی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم،‌ درباره اظهارات دیروز استاندار تهران مبنی بر پرداخت ۴۰ میلیارد تومان از جرایم راهنمایی و رانندگی به شهرداری تهران،‌ اظهار داشت: یکی از مطالبات شهرداری از دولت در حوزه جرایم راهنمایی و رانندگی است که طبق قانون باید ۶۰ درصد این جرایم به شهرداری‌‌های شهر و ۴۰ درصد دیگر به راهنمایی و رانندگی پرداخت شود.

وی با بیان این‌که معمولاً این هزینه‌ها در حوزه حمل و نقل عمومی صرف می‌‌شود، ادامه داد: در سال ۹۰، ۹۱ و ۹۲ پولی در این زمینه به شهرداری تهران پرداخت نشد و پیش از این سال‌ها فقط حدود یک میلیارد تومان پرداخت شد. در حال حاضر در این حوزه بالغ بر ۲۳۰ میلیارد تومان طلب داریم.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهری شهردار تهران تصریح کرد: خوشبختانه در جلسه‌ای که با ترکی معاون برنامه‌ریزی استاندار تهران برگزار شد نخستین رقم واریزی این جرایم به مبلغ ۳۷ میلیارد تومان در سال ۹۳ به حساب شهرداری تهران واریز شد که مصوبه پرداخت آن در سال ۹۲ بوده است.

وی خاطرنشان کرد: ۲۰ میلیارد تومان از این پول ۱۱ فروردین و ۱۷ میلیارد تومان دیگر آن در ۱۷ فروردین به حساب شهرداری واریز شده است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس