جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۳
ایجاد ۵۰ هزار شغل مستقیم و غیرمستقیم از سوی شهرداری شیراز
علیرضا پاک‌فطرت صبح امروز در نخستین نشست شورای اداری شهرداری شیراز اظهار داشت: اگر مدیران دستگاه‌های اجرایی به ویژه شهرداران مناطق فرامین مقام معظم رهبری را مبنی بر تحقق سال ...

علیرضا پاک‌فطرت صبح امروز در نخستین نشست شورای اداری شهرداری شیراز اظهار داشت: اگر مدیران دستگاه‌های اجرایی به ویژه شهرداران مناطق فرامین مقام معظم رهبری را مبنی بر تحقق سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی که یکی از جمله‌های پرمعنا و زیبای معظم‌له است را عملی و اجرایی کنند بسیاری از مشکلات و معضلات این شهر برطرف می‌شود.

وی با اشاره به اینکه عزم ملی در شهرداری بخشی‌نگری نیست، گفت: شهرداران باید محدوده فکری و کاری خود را به تمام شهرداری‌ها منتقل کنند و تنها به حیطه کاری خود نظر نداشته باشند.

شهردار شیراز تصریح کرد: مدیریت جهادی در این نهاد مردمی نیازمند تغییر نگرش است و به اضافه کاری و لوح تقدیر محدود نمی‌شود.

پاک فطرت بیان داشت: تسریع در روند پروژه‌های عمرانی نیازمند تشکیل کارگروه‌های حمل و نقل و ترافیک، فنی و عمرانی، بسترسازی از طریق بهره‌گیری از بخش خصوصی، شهرسازی و معماری در قالب مدیریت شهرداری الکترونیک و یکپارچه شهری و محله‌محوری است.

وی اضافه کرد: توجه به طرح‌های پژوهشی، شهری، بازنگری در مقررات، تهیه طرح جامع حریم سکونت‌گاه‌ها، تشکیل کارگروه فرهنگی و اجتماعی با هدف ایجاد خلاقیت و پشتکار و افزایش نقاط قوت از دیگر رویکردهای شهرداری شیراز است.

شهردار شیراز با تاکید بر اینکه گرفتن لوح زرین مهر خدمت برای این شهرداری افتخار است، افزود: استفاده از تلفن همراه هنگام مراجعه ارباب رجوع و بی‌توجهی نسبت به خانواده شهدا و جانبازان، از جمله مواردی است که مدیران شهرداری‌ها باید از آن پرهیز و اجتناب کنند.

پاک فطرت با تاکید بر دوری جستن از اطاق‌های دربسته کاری، تلاش برای برون‌سپاری امور، افزایش سطح علمی کارکنان شهرداری و پوشیدن لباس‌های متحدالشکل آنان و توجه به فضای سبز و منظر شهری، ابراز داشت: سلامت اداری، صرفه‌جویی و توجه به گران شدن حامل‌های انرژی، تدوین عملکرد شهرداری‌ها به صورت کتابچه، پاسخگویی ۲۴ ساعته اورژانس شهری ۱۳۷ به نیازهای شهروندان، جدی گرفتن پروژه‌های فرهنگی و اختصاص مکانی برای آموزش قرآن و مسائل مذهبی کودکان و نظارت سازمان میادین و مشاغل بر عرضه میوه و تره‌بار از دیگر اهداف شهرداری شیراز در سال جدید است.

وی با بیان اینکه هنگامی که از شیراز در مورد ارائه تسهیلات به مسافران نوروزی تعریف می‌شود بر خود می‌بالم، افزود: در بازدیدی که غلامعلی حدادعادل از شیراز داشت از عملکرد ستاد تسهیلات نوروزی این نوروزداران بی‌نوروز ابراز رضایت کرد که جای تقدیر و تشکر فراوان دارد.

منبع: فارس

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس