جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۳
ˈ تهرانگردیˈ محور تبلیغات سال ۹۳ شهرداری تهران اعلام شد

رییس مرکز ارتباطات راهبردی و بین الملل شهرداری تهران ، محور تبلیغات سال ۹۳ شهرداری تهران را تهرانگردی با عنوان ˈتهران را ببینیمˈ اعلام کرد و گفت : زمینه لازم گردشگری در شهر تهران فراهم است.

Print Friendly, PDF & Email

 

شهرام گیل آبادی روز شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود : تهران آماده میزبانی گردشگران داخلی و خارجی است.

رییس مرکز ارتباطات و بین الملل شهرداری تهران تاکید کرد : با توجه به استقبال نوروزی شهروندان ؛ طبق دستور شهردار تهران تهرانگردی جزو برنامه های مستمر در طول سالجاری باقی خواهد ماند.

گیل آبادی گفت : با برنامه ریزی های انجام شده در بخش تهران گردی، توجه بیشتری به اماکن فرهنگی اجتماعی و نیز توسعه حمل و نقل عمومی خواهیم داشت .

وی با بیان اینکه شهر تهران می تواند به عنوان قطب گردشگری کشور همچون گردشگری شهری، هنری، تاریخی، مردم شناسی و… مطرح باشد ، افزود : از ۳۲ گونه گردشگری تعریف شده در دنیا، زمینه ۲۴ گونه آن در تهران فراهم است که امیدواریم با محور قرار دادن گردشگری در تهران، شاهد تبلور و ظهور گونه های دیگر گردشگری در پایتخت باشیم.

گیل آبادی مشاغل تعریف شده در حوزه گردشگری را در دنیا یکهزارو ۸۶۰ شغل عنوان کرد.

مشاور شهردار تهران از اعلام آمادگی بسیاری از گردشگران خارجی برای حضور در ایران و بویژه تهران خبر داد و گفت: با بررسی انجام شده بسیاری از سایت های گردشگری خارجی برنامه ریزی هایی را برای حضور در ایران و سه استان بزرگ تهران اصفهان و شیراز به انجام رسانده اند تا در سال جاری به کشورمان عزیمت کنند.

گیل آبادی همچنین از چاپ کتاب تهران در مسیر رشد و توسعه خبر داد و گفت: در این کتاب اطلاعات شهر تهران و مسیرهای تهران گردی وجود دارد که در دسترس شهروندان قرار خواهد گرفت.

وی درباره تور تهرانگردی نوروز ۹۳ نیز اظهارداشت: از دو ماه قبل از تعطیلات نوروز برنامه ریزی های لازم در حوزه های اجتماعی و فرهنگی و خدمات شهری برای تهران گردی نوروز ۹۳ انجام شده بود و ۲۰ تور با هماهنگی معاونت اجتماعی و فرهنگی و ۱۵ تور نیم روزه با هماهنگی بخش خصوصی در تعطیلات نوروز فعال بود.

رییس مرکز ارتباطات و بین الملل شهرداری تهران استقبال از تورهای تهران گردی را رضایت بخش خواند.

وی از توزیع سه میلیون تهران کارت در ایام نوروز خبر داد و افزود: شهروندان با استفاده از این کارتها توانستند از ۷۰ درصد تخفیف در بازدید از موزه های شهر ۵۰ درصد تخفیف کل اماکن تفریحی و ۴۰ درصد تخفیف در اماکن دیگر و رستوران ها بهره مند شوند.

وی اضافه کرد: علاوه بر این خدمات میهمان پذیرها و هتل های تهران مشمول ۴۰ درصد تخفیف و خدمات رسانی مترو و اتوبوسرانی رایگان بود.

رییس مرکز ارتباطات راهبردی و بین الملل شهرداری تهران ابراز امیدواری کرد تهران سهم عمده گردشگری ایران را در سال ۹۳ از آن خود کند و گام های بلندی در این زمینه بردارد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس