جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۲
توانمندی نیروی جدید شرط جایگزینی در شهرداری زنجان است

عضو شورای شهر زنجان گفت: توانمندی نیروی جدید شرط جایگزینی در شهرداری زنجان است.

Print Friendly, PDF & Email

عباس راشاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با بیان اینکه اعضای شورا به منظور تسهیل امور با شهردار زنجان مسائلی را مطرح کرده‌اند، اظهار داشت: بر اساس صحبت‌های انجام شده قرار است شهرداری از نیروهای توانمند داخل شهرداری استفاده کند.

وی با تاکید بر وجود نیروی‌های ارزشی و توانمند در شهرداری‌های سه‌گانه زنجان اضافه کرد: شهردار باید از توانمندی‌های این افراد استفاده کند.

عضو شورای شهر زنجان با بیان اینکه شهردار زنجان گفته بود که دو یا سه ماه زمان لازم دارد تا وضعیت نیروهای موجود در شهرداری را به لحاظ توانمندی بررسی کند، ادامه داد: شهرداری زنجان وقتی می‌خواهد کسی را در شهرداری جابه‌جا کند باید فرد جایگزین به طور واقعی توانمندتر از نیروی قبلی باشد.

این مسئول با هشدار در مورد به کار گرفته شدن نیروهایی که قبلا برای شهرداری زنجان ایجاد مشکل کرده بودند، تاکید کرد: حیف است شهرداری زنجان خود را از نیروهای توانمند محروم کند.

راشاد بر لزوم مشورت با اعضای شورا در مورد انتخاب مدیران شهرداری زنجان تاکید کرد و ابراز داشت: با توجه به رواج شایعات در مورد انتخاب‌های جدید در شهرداری زنجان به عنوان عضو شورا نگرانی خود را در این مورد اعلام می‌کنم.

وی تأکید کرد: شهرداری زنجان اگر ادعای انجام کارهای بزرگ را دارد باید از افراد کارا و با تجربه و دارای تخصص در مدیریت‌ها استفاده کند.

* شهرداری زنجان جذب نیرو نداشته است

عضو شورای شهر زنجان در پاسخ به سئوالی در مورد شایعات تحمیل نیرو توسط اعضای شورا به شهردار زنجان گفت: به شخصه در این مورد هیچ وقت وارد نشده‌ام و هر کس در این مورد اقدامی کرده است باید پاسخگو باشد.

این مسئول با بیان اینکه نیروهای موجود در شهرداری زنجان با کد مشخص مشغول به کار هستند و جذب نیروی جدید توسط خود شهردار هم تکذیب شده است، ابراز داشت: اگر هم نیرویی جذب شده باشد تاکنون لیستی اعلام نشده است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری