جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۱
ارتقا و بهینه سازی سیستم حمل و نقل شهر لندن
پلیس انگلیس 12 هزار و 500 نیروی خود را در مدت برگزاری بازی‌‌های المپیک برای حفظ امنیت مسابقات به کار خواهد گرفت. به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران(econews.ir)، ارتقا و بهینه سازی ...

پلیس انگلیس ۱۲ هزار و ۵۰۰ نیروی خود را در مدت برگزاری بازی‌‌های المپیک برای حفظ امنیت مسابقات به کار خواهد گرفت.
به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران(econews.ir)، ارتقا و بهینه سازی سیستم حمل و نقل شهر لندن که در زمان رای گیری و بررسی های اولیه امتیاز ضعیفی آورده بود جزء برنامه های آماده سازی شهر برای برگزاری مسابقات المپیک ۲۰۱۲ است.
این برنامه شامل وسیع تر کردن مسیرها، ایجاد خط قطار سریع ویژه مسابقات المپیک (جاولین)، ساخت مسیرهای جدید، بازسازی مسیرهای قبلی و … می شود.
همچنین برای متصل کردن مکان های مختلف برگزاری مسابقات المپیک ۲۰۱۲ لندن، سیستم حمل و نقل کابلی (مثل تله کابین) با ارتفاع بیش از ۵۰ متر تعبیه شده که از روی رودخانه نیز عبور می کند.
این سیستم قابلیت جابجایی ۲۵۰۰ نفر در ساعت را دارد و در هر ۳۰ ثانیه یک کابین می تواند حرکت کند. برنامه کلی حمل و نقل این است که ۸۰% ورزشکاران بتوانند در عرض ۲۰ دقیقه به محل برگزاری مسابقه خودشان برسند و ۹۳% در عرض ۳۰ دقیقه به محل خود رسیده باشند. پارک المپیک به ده خط ریلی مجهز شده است که ظرفیت جابجایی آنها با هم، ۲۴۰۰۰۰ مسافر در ساعت است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری