جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۲
دیوار بی اعتمادی میان شورای شهر و شهرداری زنجان بالا می رود

رییس شورای اسلامی استان زنجان گفت: در شهرداری به مصوبات شورای شهر اهمیتی داده نمی شود از این رودیوار بی اعتمادی میان شورای و شهرداری بالا می رود

Print Friendly, PDF & Email

 

به گزارش ایرنا سعید خداددادی بااشاره به اینکه پاسخ و جواب های سربالا به سوال های شورا از سوی شهرداری نمی تواند در راستای کاهش مشکلات تاثیرگذار باشد و با ادامه روند کنونی به بن بست خواهیم رسید.

رییس شورای اسلامی شهر زنجان نیز گفت: هیچ چیز پنهانی در شورای شهر وجود نداشته و در این زمینه ابایی از کسی وجود ندارد.

آراض ضیایی به سخنان شهردار زنجان مبنی بر غیرکارشناسی بودن طرح احداث چندین فرهنگسرا از سوی شورای شهر برای طرح و تصویب دراین شورا اشاره و تصریح کرد: شورای کنونی از نیروهای مجرب تشکیل شده است و تمام اعضا آن بر قوانین این حوزه اشرافیت کامل دارند.

وی باتاکید بر مثبت بودن دیدگاه اعضا شورای شهر زنجان نسبت به شهردار و حمایت از وی، افزود: روند فعالیت عمرانی برای ایجاد و راه اندازی جمعه بازار زنجان در منطقه مابین الهیه و کوی فرهنگ بسیار کند است.

در ادامه شهردار زنجان با بیان اینکه شهرداری آمادگی برخورد با هرگونه تخلف احتمالی در زیر مجموعه خود را دارد گفت: متاسفانه برخلاف رویه معمول طی ماههای گذشته شهرداری مکلف به ارایه لایحه توسط اعضای شورا به شورای اسلامی شهر زنجان شده است.

محسن امین اظهار کرد: نقدهای صورت گرفته باید با رعایت اصل انصاف و درراستای رفع مشکلات انجام پذیرد.

وی تصریح کرد: شهرداری تا زمان تسویه کردن بدهی های خود تمایلی برای حمایت از فعالیت های ورزشی و یا فعالیت های تعریف شده خارج از حوزه قانونی خود ندارد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس