جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۲
ردیف بودجه جاری شهرداری اصفهان ۵۰۰ میلیون تومان کاهش یافت

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان از کاهش ۵۰۰ میلیون تومانی از ردیف بودجه شهرداری که ۲ میلیارد تومان در نظر گرفته شده بود، خبر داد.

Print Friendly, PDF & Email

عدنان زادهوش امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به اینکه سقف بودجه شهرداری تغییری نکرده است، اظهار داشت: اصلاح بودجه شهرداری و بودجه شهرداری دو مقوله جدا از هم هستند و برخی از اعضای شورای شهر نسبت به بودجه هفت آیتم مورد نظر شهرداری در سال ۹۲درخواست اصلاح داشتند و آن را برای سال آینده قبول نکردند.

وی با بیان اینکه شهرداری بین ده درصد هزینه‌های مشخص را می‌تواند کاهش یا افزایش دهد که باید مصوب شود، افزود: دلیل این درخواست اعضای شورا این تفاوت زیاد بین هزینه مصوب و هزینه تمام شده بوده است.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: در بودجه سال ۹۳ نیز چند ردیف از جمله صدا و سیما، صدای شهر و روزنامه منصوب به شهرداری بود که شهرداری برای آن هزینه زیادی را در نظر گرفته بود.

وی ادامه داد:به عنوان مثال بودجه مصوب سیمای شهر یک میلیارد تومان بوده در سال ۹۲ مصوب شده بوده است، اما ۲ میلیارد و ۵۰۰ تومان هزینه شده است.

زادهوش اضافه کرد: همچنین برای جشنواره کودک مصوب شورا یک میلیارد تومان بوده است اما ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان هزینه شده و یا ردیف‌های دیگر همچون ورزش قهرمانی نیز بیشتر از بودجه مصوب هزینه شده است.

وی تأکید کرد: شورای شهر به بودجه‌های بیش از اندازه مجاز استفاده شده رای نداد و البته این حق شورا است که انضباط را در بودجه رعایت کند.

زادهوش بیان کرد: شورای شهر نسبت به ۱۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بودجه عمرانی شهرداری نیز درخواست اصلاح داشت،که ۳ میلیارد تومان آن کاهش یافت.

وی اضافه کرد: همچنین بودجه جاری که ۲ میلیارد تومان بود، ۵۰۰ میلیون تومان کاهش پیدا کرد.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان در پایان یادآور شد: بودجه‌های کم شده از آیتم‌های عنوان شده برای افراد بی‌بضاعت و مناطق محروم هزینه می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری