جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۲
13921210000357_PhotoA
ردیف بودجه جاری شهرداری اصفهان ۵۰۰ میلیون تومان کاهش یافت

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان از کاهش ۵۰۰ میلیون تومانی از ردیف بودجه شهرداری که ۲ میلیارد تومان در نظر گرفته شده بود، خبر داد.

عدنان زادهوش امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به اینکه سقف بودجه شهرداری تغییری نکرده است، اظهار داشت: اصلاح بودجه شهرداری و بودجه شهرداری دو مقوله جدا از هم هستند و برخی از اعضای شورای شهر نسبت به بودجه هفت آیتم مورد نظر شهرداری در سال ۹۲درخواست اصلاح داشتند و آن را برای سال آینده قبول نکردند.

وی با بیان اینکه شهرداری بین ده درصد هزینه‌های مشخص را می‌تواند کاهش یا افزایش دهد که باید مصوب شود، افزود: دلیل این درخواست اعضای شورا این تفاوت زیاد بین هزینه مصوب و هزینه تمام شده بوده است.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: در بودجه سال ۹۳ نیز چند ردیف از جمله صدا و سیما، صدای شهر و روزنامه منصوب به شهرداری بود که شهرداری برای آن هزینه زیادی را در نظر گرفته بود.

وی ادامه داد:به عنوان مثال بودجه مصوب سیمای شهر یک میلیارد تومان بوده در سال ۹۲ مصوب شده بوده است، اما ۲ میلیارد و ۵۰۰ تومان هزینه شده است.

زادهوش اضافه کرد: همچنین برای جشنواره کودک مصوب شورا یک میلیارد تومان بوده است اما ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان هزینه شده و یا ردیف‌های دیگر همچون ورزش قهرمانی نیز بیشتر از بودجه مصوب هزینه شده است.

وی تأکید کرد: شورای شهر به بودجه‌های بیش از اندازه مجاز استفاده شده رای نداد و البته این حق شورا است که انضباط را در بودجه رعایت کند.

زادهوش بیان کرد: شورای شهر نسبت به ۱۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بودجه عمرانی شهرداری نیز درخواست اصلاح داشت،که ۳ میلیارد تومان آن کاهش یافت.

وی اضافه کرد: همچنین بودجه جاری که ۲ میلیارد تومان بود، ۵۰۰ میلیون تومان کاهش پیدا کرد.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان در پایان یادآور شد: بودجه‌های کم شده از آیتم‌های عنوان شده برای افراد بی‌بضاعت و مناطق محروم هزینه می‌شود.

امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس