جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۲
بررسی لایحه بودجه شهرداری تبریز در مراحل پایانی است

دبیر شورای اسلامی کلانشهر تبریز گفت: بررسی لایحه بودجه شهرداری این کلانشهر مراحل پایانی خود را پشت سر می گذارد.

Print Friendly, PDF & Email

علی شیاری چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اعلام این خبر افزود: بررسی لایحه بودجه ۹۳ شهرداری تبریز در مراحل پایانی است و در آخرین بررسی ها مواردی چون تبصره های دائمی و آئین نامه رفاهی کارکنان شهرداری توسط اعضای شورای شهر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی در خصوص بررسی آئین نامه رفاهی کارکنان نیز گفت: پیشنهاداتی در این خصوص از سوی شهرداری تبریز ارائه شده و اعضای شورای شهر نیز تلاش می کنند تا حد ممکن امکانات رفاهی کارکنان شهرداری را در قالب بودجه سال اینده افزایش دهند تا به این ترنیب زمینه های ارتقای سطح خدمات رسانی به شهروندان از سوی مجموعه شهرداری فراهم شود.

دبیر شورای اسلامی کلانشهر تبریز در خصوص روند آتی بررسی لایحه بودجه ۹۳ شهرداری نیز اظهار داشت: با توجه به پیشنهاد ۶۵۰ پروژه عمرانی از سوی شهرداری در بودجه ۹۳، هفته آینده اعضا و کمیسیون های شورا بررسی درآمدها و بودجه شهرداری را در دستور جلسات خود قرار می دهند.

شیاری در ادامه تصریح کرد: اعضای شورا اعتبار برخی از این پروژه ها را چون پروژه های مربوط به بحث حاشیه نشینی و بافت فرسوده را افزایش داده اند.

وی در پایان خاطر نشان شد: شورا در برخی موارد نیز پروژه هایی مانند امتداد خیابان ۴۲ متری را به عنوان طرح های اولویت دار مورد بررسی قرار می دهد که امیدواریم با بررسی دقیق چنین مواردی در لایحه بودجه ۹۳ شهرداری ، شاهد رونق عمران و سازندگی تبریز در سال آینده باشیم.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری