جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۲
حضور راهنمایان گردشگری قزوین در گردهمایی ملی ارگ بم
به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين؛ همه ساله در روز جهاني راهنمايان گردشگري "21 فوريه" و مطابق با دوم اسفند ماه برنامه هاي متنوعي در سراسر دنيا ...

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین؛ همه ساله در روز جهانی راهنمایان گردشگری “۲۱ فوریه” و مطابق با دوم اسفند ماه برنامه های متنوعی در سراسر دنیا برگزار می شود و در ایران از سال ۸۵ همه ساله گرامیداشت این روز در یکی از استانهای کشور در دستور کار مسئولان مربوطه قرار می گیرد.

بنابراین گزارش؛ در سال جاری استان کرمان میزبان ۷۰۰ نفر از راهنمایان گردشگری سراسر کشور بود که در این مراسم فیلیسیتا رسین رئیس انجمن راهنمایان گردشگری کشور اتریش و مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگی کشور حضور داشتند.

این گزارش می افزاید؛ در این سفر، به انتخاب انجمن صنفی راهنمایان گردشگری استان زهرا امیرآبادی  به عنوان راهنمای نمونه استان در سال ۹۲ انتخاب و مورد تقدیر و تشکر قرار گرفت.

گفتنی است؛ از حامیان استان قزوین در این گردهمایی می توان به سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین و سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اشاره کرد.

پایان پیام

          

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری